Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2015, 19:12

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

PayPal zdradza: zimowa wyprzedaż na Steamie za tydzień

Przygotujcie swoje oszczędności. W internecie pojawiły się niepotwierdzone na razie informacje, z których wynika, że za tydzień rozpocznie się wielka zimowa wyprzedaż w cyfrowym sklepie Steam.

Zimowa wyprzedaż wystartuje za tydzień. - PayPal zdradza: zimowa wyprzedaż na Steamie za tydzień - wiadomość - 2015-12-15
Zimowa wyprzedaż wystartuje za tydzień.

Valve przyzwyczaiło nas, że w okresie świąteczno-noworocznym (a także kilka razy do roku w innych terminach) organizuje na Steamie duże wyprzedaże, w trakcie których przecenianych jest kilkaset produkcji, a obniżki w wielu przypadkach są bardzo znaczące. Najprawdopodobniej w tym roku będzie podobnie. Tak przynajmniej sugeruje PayPal, jedna z największych platform służących do realizowania płatności drogą internetową. W sieci pojawiła się przygotowana przez marketingowców serwisu reklama karty podarunkowej, którą można byłoby wykorzystać właśnie w trakcie wyprzedaży w popularnym sklepie z cyfrowymi grami. Zdradza ona, że tegoroczna edycja akcji wystartuje dokładnie za tydzień – 22 grudnia.

Termin ten nie został na razie potwierdzony przez przedstawicieli Valve, można jednak założyć, że jest prawdziwy. W poprzednich latach PayPal w podobny sposób ujawniał przedwcześnie datę rozpoczęcia masowych obniżek na Steamie. Nam pozostaje jedynie szykować portfele (tudzież konta bankowe).