Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2012, 09:00

autor: Sarge

Paul McCartney z grupy The Beatles współpracuje ze studiem Bungie

Wygląda na to, że studio Bungie do prac nad nową serią strzelanin o kodowej nazwie Destiny zatrudniło Paula McCartneya - jednego z członków grupy The Beatles. Tak przynajmniej wynika z twitterowego wpisu sławnego muzyka.

Paul McCartney (jeden z członków kultowego zespołu The Beatles) zdradził za pośrednictwem Twittera, że obecnie tworzy muzykę dla studia Bungie, twórców serii Halo. Oznacza to, że najprawdopodobniej pracuje on nad nową strzelaniną „science-fantasy” o kodowej nazwie Destiny.

We wspomnianym wpisie nie pojawiły się żadne szczegóły na temat współpracy. Dostępne jest jednak widoczne w tej wiadomości zdjęcie, które dowodzi o prawdziwości dzisiejszej informacji. Widzimy na nim Paula McCartneya obok Martina O’Donnella – kompozytora studia Bungie, będącego autorem świetnej ścieżki dźwiękowej do serii Halo.

Paul McCartney z grupy The Beatles współpracuje ze studiem Bungie - ilustracja #1
Paul McCartney oraz Martin O’Donnell współpracujący przy jednym projekcie

Połączenie sił tak doświadczonych artystów może przynieść bardzo dobry efekt, choć na ocenę ich pracy będziemy musieli jeszcze poczekać. W tej chwili nie wiadomo, w jak dużym stopniu Paul McCartney jest zaangażowany w kolejny projekt studia Bungie. Nie ma jednak większych wątpliwości, że chodzi o pierwszą odsłonę nowego cyklu strzelanin nazywanego roboczo Destiny.

Na temat Destiny nie znamy zbyt wielu szczegółów. Producent ostatnio zasugerował, że doczekamy się takowych dopiero w przyszłym roku. Z niedawnych spekulacji wynika, że pod koniec 2013 roku zadebiutuje pierwsza odsłona, a co dwa lata mają ukazywać się kontynuacje tej czteroczęściowej serii. Deweloper rzekomo planuje również wydawać po cztery dodatki DLC do każdej z gier.