Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2019, 11:17

autor: Adrian Werner

Pathfinder Kingmaker otrzyma w czerwcu Enhanced Edition

W przyszłym miesiącu ukaże się Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Edition, czyli rozszerzona edycja popularnego RPG, oferująca liczne ulepszenia i nowe elementy. Dotychczasowi posiadacze gry otrzymają ją za darmo, jako aktualizację.

Enhanced Edition ukaże się w przyszłym miesiącu. - Pathfinder Kingmaker otrzyma w czerwcu Enhanced Edition - wiadomość - 2019-05-28
Enhanced Edition ukaże się w przyszłym miesiącu.
ENHANCED EDITION TO M.IN.:
  1. poprawiony balans rozgrywki,
  2. mniej błędów technicznych,
  3. lepszy interfejs,
  4. nowa klasa i dodatkowa klasa prestiżowa,
  5. bardziej różnorodne losowe starcia,
  6. nowe przedmioty.

Wydana w zeszłym roku gra Pathfinder: Kingmaker doczeka się ulepszonej edycji, nazwanej Enhanced Edition. Zaoferuje ona zarówno ulepszenia, jak i dodatkową zawartość, a jej premiera nastąpi w czerwcu tego roku. Wszystkie nowości i zmiany udostępnione zostaną za darmo posiadaczom wcześniejszego wydania. Takie rozwiązanie jest obecnie popularne wśród produkcji RPG. Podobny zabieg zastosowali ostatnio m.in. twórcy Divinity: Original Sin II oraz Wasteland 2.

Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Edition zaoferuje m.in. nową klasę nazwaną Slayer oraz dodatkową klasę prestiżową (Swordlord). Pojawi się także opcja chowania różnych części ubrania bohatera, bez wpływu na statystyki. Nic nie będzie więc stało na przeszkodzie, aby np. osoby nielubiące widoku kapeluszy na głowach swoich herosów mogły się cieszyć oferowanymi przez nie bonusami.

Autorzy szykują także ulepszenia interfejsu, który będzie informował nas o tym, jakie postacie z drużyny posiadają wskazane umiejętności, przedmioty i zaklęcia. Zostaniemy także skuteczniej ostrzeżeni, kiedy musimy się pospieszyć, zanim wyczerpie się limit czasowy niektórych przygód.

Ponadto otrzymamy także lepszy balans rozgrywki, większą różnorodność losowych bitew oraz rozszerzone możliwości rozwoju drużyny. Nie zabraknie także nowych przedmiotów oraz poprawek błędów.

Twórcy poinformowali również, że w czerwcu ukaże się Beneath the Stolen Lands, czyli ostatnie płatne DLC do Pathfinder: Kingmaker, które wzbogaci grę o potężny nowy loch.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Pathfinder: Kingmaker – Baldur's Gate spotyka Sim City