Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2021, 17:30

Partisans 1941 otrzyma nowe DLC z sandboksowym trybem

Zapowiedziano nowe DLC do gry Partisans 1941. Rozszerzenie Back Into Battle wprowadzi nowe lokacje, tryby rozgrywki i modyfikowalne scenariusze.

Wydana w październiku poprzedniego roku gra Partisans 1941 otrzyma pierwsze pełnoprawne DLC. Dodatek Back Into Battle został zapowiedziany dzisiaj, a ukaże się za niecały tydzień, 29 kwietnia. Rozszerzenie zaoferuje nowe tryby i funkcje, które mają zapewnić produkcji studia Alter Games większą różnorodność i wyższą regrywalność. Poniżej możecie zobaczyć świeżutki trailer.

Wśród nowości szczególną uwagę zwracają modyfikowalne scenariusze, które, na modłę sandboksów, pozwolą urozmaicić zabawę poprzez wybór dowolnej grupy partyzantów, ich umiejętności i wyposażenia. Poczynaniami naszych rebeliantów pokierujemy zarówno na pięciu już istniejących, jak również na siedmiu nowych mapach, na których graczy czekają unikatowe wyzwania.

Jeśli te okażą się jednak zbyt łatwe dla weteranów gatunku – zahartowanych przez lata gry w serię CommandosDLC zaoferuje im heroiczny tryb obrony, w którym będą musieli odpierać kolejne fale wrogów. Twórcy dodatku przygotowali również nowe dialogi, mające pozwolić graczom lepiej poznać sterowanych przez nich żołnierzy.

Rozszerzenie Back Into Battle zadebiutuje na Steamie w przyszły czwartek, a do uruchomienia będzie wymagało posiadania podstawowej wersji gry Partisans 1941. Jej wydawca, firma Daedalic Entertainment, nie podał jeszcze ceny, którą przyjdzie nam zapłacić za nową zawartość. Ta prezentuje się zaś na tyle solidnie, że nie powinna obniżyć wysokich ocen produkcji na platformie Valve (86% z ponad 2,5 tysiąca recenzji jest pozytywnych).