Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2018, 19:50

autor: Serek

Paranoid nową grą twórców Agony

Bydgoskie studio Madmind zapowiedziało nowy survival horror o nazwie Paranoid. Twórcy znani z Agony udostępnili w sieci materiał wideo prezentujący najnowszą produkcję w ruchu. Gra zapowiada się na mroczną i brutalną.

Ciężka atmosfera i gęsty klimat mogą być dużymi atutami produkcji. - Paranoid nową grą twórców Agony - wiadomość - 2018-11-05
Ciężka atmosfera i gęsty klimat mogą być dużymi atutami produkcji.

Bydgoskie studio Madmind, znane z gier Agony oraz Agony Unrated, zapowiedziało kolejną produkcję. Nowy tytuł twórców - Paranoid - będzie survival horrorem łączącym dojrzałą i mroczną fabułę z brutalną rozgrywką. W grze wcielimy się w Patricka Calmana, 31-letniego mężczyznę, który stracił całą swoją rodzinę w niewyjaśnionych okolicznościach. Rodzice bohatera nagle stracili życie, a jego siostra niespodziewanie zaginęła 13 lat przed wydarzeniami z gry. Traumatyczne wydarzenia odbiły się na psychice protagonisty, a własne mieszkanie stało się dla niego więzieniem.

Akcja gry ma toczyć się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Wydarzenia na ekranie będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Bohatera poznamy w momencie, w którym odbiera telefon, a w słuchawce słyszy głos swojej zaginionej siostry. Krewna protagonisty zapowiada, że niebawem odwiedzi brata. Patrick, chcąc dowiedzieć się o niej prawdy, postanawia opuścić mieszkanie, co ostatecznie doprowadza go na skraj szaleństwa.

Paranoid zaoferuje rozgrywkę dla jednego gracza oraz polskie napisy. Niestety, dla fanów pełnej lokalizacji, udźwiękowienie dostępne będzie tylko w angielskiej wersji językowej. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery tytułu, czy wyjdzie on na platformy inne niż PC. Miejmy nadzieję, że ostateczny produkt zostanie lepiej przyjęty od Agony. Poniżej możecie zobaczyć kilka obrazów pochodzących z nadchodzącej produkcji Madmind Studio.

Paranoid nową grą twórców Agony - ilustracja #2
Paranoid nową grą twórców Agony - ilustracja #3
Paranoid nową grą twórców Agony - ilustracja #4
Paranoid nową grą twórców Agony - ilustracja #5
  1. Paranoid w serwisie Steam