Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 28 sierpnia 2014, 09:17

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

Ekipa powraca! Wykorzystując kolorowe postacie i świat znany z serialu animowanego PAC-MAN i Upiorne Przygody, gra PAC-MAN i Upiorne Przygody 2 opowiada całkiem nową historię Spirala i Cylindrii, którzy próbują ocalić Pac Świat przed straszną armią Lorda Betrayusa.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe SAS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra PAC-MAN™ and the Ghostly Adventures 2. Gra będzie przeznaczona na konsole PlayStation®3 i Xbox 360 i dostępna w angielskiej wersji językowej.

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2 w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Ekipa powraca! Wykorzystując kolorowe postacie i świat znany z serialu animowanego PAC-MAN™ i Upiorne Przygody, gra PAC-MAN™ i Upiorne Przygody 2 opowiada całkiem nową historię Spirala i Cylindrii, którzy próbują ocalić Pac Świat przed straszną armią Lorda Betrayusa.

  1. Graj jako Cylindria lub Spiral: Teraz możesz pokierować działaniami Cyli i Spirala i pomóc Pacowi powstrzymać Betrayusa. Poruszaj się razem z Cyli na jej latającej deskorolce, lub wsiądź do Cherry Copter Spirala.
  2. Nowe, dalekie światy: Podróżuj w kosmos lub przenoś się w czasie do Prehistorycznego Świata. Walcz z armią Betrayusa zarówno w Pac Świecie, jak i Świecie Podziemnym.
  3. Nowe postaci: Spotykaj nowych przyjaciół i przeciwników, znanych z 2 sezonów popularnego serialu animowanego.
  4. Nowe i ulepszone bonusy: Ciesz się ulepszonymi bonusami z pierwszej gry, jak również zupełnie nowym bonusem, dzięki któremu PAC jest lepszy niż kiedykolwiek dotąd.