Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 28 sierpnia 2014, 09:17

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

Ekipa powraca! Wykorzystując kolorowe postacie i świat znany z serialu animowanego PAC-MAN i Upiorne Przygody, gra PAC-MAN i Upiorne Przygody 2 opowiada całkiem nową historię Spirala i Cylindrii, którzy próbują ocalić Pac Świat przed straszną armią Lorda Betrayusa.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe SAS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra PAC-MAN™ and the Ghostly Adventures 2. Gra będzie przeznaczona na konsole PlayStation®3 i Xbox 360 i dostępna w angielskiej wersji językowej.

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2 w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Ekipa powraca! Wykorzystując kolorowe postacie i świat znany z serialu animowanego PAC-MAN™ i Upiorne Przygody, gra PAC-MAN™ i Upiorne Przygody 2 opowiada całkiem nową historię Spirala i Cylindrii, którzy próbują ocalić Pac Świat przed straszną armią Lorda Betrayusa.

  1. Graj jako Cylindria lub Spiral: Teraz możesz pokierować działaniami Cyli i Spirala i pomóc Pacowi powstrzymać Betrayusa. Poruszaj się razem z Cyli na jej latającej deskorolce, lub wsiądź do Cherry Copter Spirala.
  2. Nowe, dalekie światy: Podróżuj w kosmos lub przenoś się w czasie do Prehistorycznego Świata. Walcz z armią Betrayusa zarówno w Pac Świecie, jak i Świecie Podziemnym.
  3. Nowe postaci: Spotykaj nowych przyjaciół i przeciwników, znanych z 2 sezonów popularnego serialu animowanego.
  4. Nowe i ulepszone bonusy: Ciesz się ulepszonymi bonusami z pierwszej gry, jak również zupełnie nowym bonusem, dzięki któremu PAC jest lepszy niż kiedykolwiek dotąd.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2