Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2021, 20:05

Oxenfree 2: Lost Signals zapowiedziane

Zespół Night School Studio ujawnił kontynuację swojej najsłynniejszej gry. Oxenfree 2: Lost Signal zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Jeśli mieliście okazję ograć i pokochać Oxenfree (choćby przy okazji promocji w Epic Games Store), zespół Night School Studio ma dla Was miłą niespodziankę. W trakcie prezentacji Indie World Showcase zorganizowanej przez Nintendo twórcy zapowiedzieli Oxenfree 2: Lost Signals i pokazali pierwszy zwiastun produkcji. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Krótki filmik nie zdradza wiele, trudno więc zgadywać, czy i które z wielu zakończeń pierwowzoru posłuży za podstawę nowej historii, rozgrywającej się pięć lat po wydarzeniach z jedynki. W grze ponownie pokierujemy Riley, która powróci do rodzinnego miasteczka, by zbadać tajemnicę niepokojących sygnałów radiowych. Na więcej szczegółów nie powinniśmy czekać zbyt długo. Oxenfree 2: Lost Signals zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na razie poza wersją na Nintendo Switcha potwierdzono tylko wydanie pecetowe na Steamie.

  1. Oficjalna strona firmy Night School Studio

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej