Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2017, 07:56

autor: Góral

Overwatch - Orisa zadebiutuje 21 marca

Studio Blizzard Entertainment ujawniło datę premiery kolejnej postaci, którą pogramy w strzelance Overwatch. Orisa zadebiutuje za kilka dni, 21 marca.

Na początku miesiąca studio Blizzard Entertainment ujawniło kolejną postać, która dołączy do grona bohaterów strzelanki Overwatch. Kilka dni później deweloper wyjawił, że publiczny debiut Orisy odbędzie się nieco później, gdyż firma chce jeszcze nad nią popracować. Dziś poznaliśmy konkretną datę premiery – nowa heroina zostanie udostępniona wszystkim graczom 21 marca.

Orisa w skrócie:
  • nowa postać w strzelance Overwatch;
  • obecnie dostępna na Publicznym Serwerze Testowym;
  • oficjalny debiut bohaterki odbędzie się 21 marca.

Orisa to jeden z tanków dostępnych w Overwatchu. Jest to robot zaprojektowany przez Efi Oladele – 11-letnią, niezwykle uzdolnioną wynalazczynię. Mechaniczna bohaterka walczy szybkostrzelnym i bardzo celnym Miotaczem Fuzyjnym. Broń ma jednak jedną dość poważną wadę – spowalnia poruszanie się postaci. Jej alternatywny atak to ładunek grawitonowy spowalniający i przyciągający podczas detonacji pobliskich wrogów.

Ponadto Orisa potrafi ulepszyć swoją obronę dzięki zdolności Umocnienie, ale to nie wszystko. Na wyposażeniu robota znajduje się także Bariera Ochronna służąca do zatrzymywania pocisków. Natomiast jej superzdolnością jest Turbodoładowanie. Moc ta zapewnia pobliskim sojusznikom wzmocnienie sprawiające, że zadawane przez nich obrażenia są większe.

Bohaterka obecnie dostępna jest tylko na PST, czyli Publicznym Serwerze Testowym.

Overwatch - Orisa zadebiutuje 21 marca - ilustracja #1