Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2022, 20:10

Overwatch 2 z sezonem 2. - nowy bohater, mapa, godzina startu [Aktualizacja]

Drugi sezon w Overwatch 2 wystartował. Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć.

Źródło fot. Blizzard Entertainemnt.
i

Aktualizacja

Wystartował drugi sezon rozgrywek sieciowych w Overwatch 2. Pełna lista zmian, które przyniósł, została omówiona w tym nagraniu.

Oryginalna wiadomość

Dziś o godzinie 20:00 wystartuje drugi sezon rozgrywek sieciowych w Overwatch 2. Gracze mogą liczyć na nowego bohatera, mapę oraz battle passa.

  • Postać, która zostanie dodana, to tank Ramattra. Opis jego umiejętności, a także gameplay przybliżyliśmy w osobnej wiadomości. Tutaj zaś znajdziecie streszczoną historię herosa.
  • Nowa mapa to Klasztor Szambala. Był on niegdyś domem zarówno Ramattry, jak i Zenyatty. W tej lokacji gracze zmierzą się w trybie eskorty.
  • Jednocześnie powróci znana i lubiana mapa Rialto z ikonicznym Blizzard World.
  • Drugi sezon przyniesie także liczne poprawki w balansie bohaterów. Doczekają się ich m.in. Sojourn, Pięść Zagłady, Ana, Bastion, Królowa Junkertown, Kiriko, Łaska i Symmetra.
  • W dniach od 5 do 19 stycznia czeka nas również limitowane czasowo wydarzenie Bitwa o Olimp.
  • Z myślą o nim dla wielu postaci będzie można zdobyć skórki inspirowane mitologią grecką – np. Zeusa dla Królowej Junkertown, Posejdona dla Ramattry czy Hadesa dla Fary. Niestety wszystkie one mają być dostępne jedynie dla posiadaczy karnetu bojowego premium.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie szykuje Blizzard. Pełny ich opis zostanie opublikowany dziś o godzinie 19:00.

Overwatch 2 jest dostępny za darmo na PC, PS4, PS5, XOne, XSX/S oraz Switchu.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej