Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 czerwca 2020, 17:35

autor: Froozyy

Overcooked za darmo w Epic Games Store - po raz drugi

Od dzisiaj do 11 czerwca na platformie Epic Games Store można za darmo ponownie odebrać grę kulinarną nastawioną na kooperację - Overcooked. Przypomnijmy, że według ostatnich plotek gracze mieli dzisiaj dostać w swoje ręce survivalowy sandbox - ARK: Survival Evolved.

Overcooked za darmo w Epic Games Store - po raz drugi - ilustracja #1
Overcooked ponownie za darmo w Epic Games Store.

Dzisiaj od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store dostępna jest za darmo nastawiona na kooperację gra kulinarna Overcooked. Produkcję można przypisać do swojego konta do 11 czerwca do godziny 17:00, klikając w poniższy link.

  1. Overcooked za darmo w Epic Games Store

Co ciekawe, warto przypomnieć, że tytuł ten rozdawany był już w lipcu zeszłego roku i ciężko na ten moment ocenić, czy oddanie go w ręce graczy ponownie to tylko chwilowa pomyłka, czy być może pula tytułów do darmowego rozdawania właśnie zatacza koło.

Wiemy również, że za tydzień ponownie będzie można odebrać „tajemniczą grę” i całkiem możliwe, że okaże się nią ARK: Survival Evolved, który podobnie jak dwa ostatnie tytuły wymieniany był w przeciekach dotyczących darmowych gier na Epicu. Przypomnijmy również, że jakiś czas temu poinformowano, iż w następnym tygodniu do swojego konta będzie można przypisać Samurai Shodown NEOGEO Collection, czyli zestaw siedmiu odsłon popularnego w niektórych kręgach cyklu bijatyk od studia SNK Playmore.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overcooked
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak korzystasz z Epic Games Store?

Odbieram darmówki, ale nawet nie gram
38,6%
Odbieram darmówki i kupuję gry
24,3%
Odbieram darmówki i gram w nie, nie kupuję gier
20,5%
Nie biorę nawet za darmo
16,5%
Zobacz inne ankiety
Overcooked

Overcooked