Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 czerwca 2020, 17:35

autor: Froozyy

Overcooked za darmo w Epic Games Store - po raz drugi

Od dzisiaj do 11 czerwca na platformie Epic Games Store można za darmo ponownie odebrać grę kulinarną nastawioną na kooperację - Overcooked. Przypomnijmy, że według ostatnich plotek gracze mieli dzisiaj dostać w swoje ręce survivalowy sandbox - ARK: Survival Evolved.

Overcooked za darmo w Epic Games Store - po raz drugi - ilustracja #1
Overcooked ponownie za darmo w Epic Games Store.

Dzisiaj od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store dostępna jest za darmo nastawiona na kooperację gra kulinarna Overcooked. Produkcję można przypisać do swojego konta do 11 czerwca do godziny 17:00, klikając w poniższy link.

  1. Overcooked za darmo w Epic Games Store

Co ciekawe, warto przypomnieć, że tytuł ten rozdawany był już w lipcu zeszłego roku i ciężko na ten moment ocenić, czy oddanie go w ręce graczy ponownie to tylko chwilowa pomyłka, czy być może pula tytułów do darmowego rozdawania właśnie zatacza koło.

Wiemy również, że za tydzień ponownie będzie można odebrać „tajemniczą grę” i całkiem możliwe, że okaże się nią ARK: Survival Evolved, który podobnie jak dwa ostatnie tytuły wymieniany był w przeciekach dotyczących darmowych gier na Epicu. Przypomnijmy również, że jakiś czas temu poinformowano, iż w następnym tygodniu do swojego konta będzie można przypisać Samurai Shodown NEOGEO Collection, czyli zestaw siedmiu odsłon popularnego w niektórych kręgach cyklu bijatyk od studia SNK Playmore.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overcooked
TWOIM ZDANIEM

Jak korzystasz z Epic Games Store?

Odbieram darmówki, ale nawet nie gram
39,7%
Odbieram darmówki i kupuję gry
23,2%
Odbieram darmówki i gram w nie, nie kupuję gier
21%
Nie biorę nawet za darmo
16%
Zobacz inne ankiety