Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 13:42

autor: Adrian Werner

Oto szybki sposób na 200 tys. mora w Genshin Impact

Jeden z fanów gry Genshin Impact odkrył prosty sposób na szybkie zdobycie 200 tys. waluty Mora. Skarb czeka w skrzyni w sklepie jubilerskim.

Gra Genshin Impact to jeden z fenomenów ostatnich miesięcy. Osoby bawiące się w ten tytuł zainteresować powinien prosty sposób na zdobycie 200 tys. waluty mora.

Cynkiem tym podzielił się na reddicie fan o ksywce SlayerPlayer911. Wspomnianą kwotę znajdziecie w skrzyni w sklepie jubilerskim Mingxing Jewelry w Liyue Harbor. Lokalizację skarbu pokazuje poniższy filmik. Można go zdobyć tylko raz. Po otwarciu skrzyni jej zawartość się nie respawnuje.

in case anyone was short 200k mora from r/Genshin_Impact

Dodatkowe 200 tys. waluty mora przyda się każdemu grającemu w Genshin Impact. Obecnie zarabianie w grze stało się trochę trudniejsze niż zaraz po premierze. Przykładowo znikła premia 160 primogenów za logowanie.

Genshin Impact dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na wszystkich tych platformach sprzętowych korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. W planach jest również wersja na Nintendo Switch, ale ona ukaże się dopiero w przyszłym roku. W przyszłości produkcja powinna trafić także na PS5.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Genshin Impact - poradnik do gry