Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 stycznia 2019, 15:00

Ostatnia szansa, aby zgarnąć RTX-a w konkursie NVIDIA Ansel!

Już tylko niecały tydzień pozostał na nadsyłanie zgłoszeń do konkursu na najlepszy screenshot wykonany za pomocą narzędzia NVIDIA Ansel.

Ostatnia szansa, aby zgarnąć RTXa w konkursie NVIDIA Ansel! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Aby zgarnąć kartę GeForce RTX 2070 za pierwsze miejsce, bądź NVIDIA SHIELD TV za drugie, wystarczy wykonać poniższe zadanie:

Zrób zrzut ekranu za pomocą narzędzia NVIDIA Ansel!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zagraj w dowolną grę kompatybilną z narzędziem NVIDIA Ansel, dostępnym z wraz oprogramowaniem GeForce Experience™ (lista wybranych tytułów obsługiwanych przez NVIDIA Ansel dostępna jest tutaj: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/geforce-experience/games/)
  2. Wykonaj zrzut ekranu za pomocą NVIDIA Ansel wciskając skrót klawiszowy Alt+F2 podczas rozgrywki
  3. Dodaj screena do galerii Shot with GeForce i umieść w opisie hashtag #gryonline oraz swój nick z GRY-OnLine
  4. Link do swojej pracy prześlij nam na adres [email protected] w temacie wpisując „Konkurs NVIDIA” a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine
  5. Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj
  6. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”)

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://ansel.gry-online.pl/. Na screeny z Waszej ulubionej gry czekamy do 30 stycznia 2019.