Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2010, 07:41

autor: Jiker

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam

Kilkudniowa promocja na platformie dystrybucji elektronicznej Steam dobiega końca. Dziś ruszył jej ostatni dzień. W jego ramach firma Valve zaoferowała kilka interesujących pozycji w atrakcyjnych cenach. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy gier rajdowych, FPS-ów, cRPG, gier logicznych, przygodówek oraz gier akcji. Zgodnie z tradycją, w ofercie znalazł się również nowy zestaw gier niezależnych.

Kilkudniowa promocja na platformie dystrybucji elektronicznej Steam dobiega końca. Dziś ruszył jej ostatni dzień. W jego ramach firma Valve zaoferowała kilka interesujących pozycji w atrakcyjnych cenach. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy gier rajdowych, strzelanin FPP, cRPG, gier logicznych, przygodówek oraz gier akcji. Zgodnie z tradycją, w ofercie znalazł się również nowy zestaw gier niezależnych.

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam - ilustracja #1

Dodatkowo w ramach promocji „Give”, Steam oferuje możliwość zakupienia w atrakcyjnych cenach specjalnych zestawów poszczególnych gier, dedykowanych grupkom przyjaciół. Dziś znalazły się wśród nich:

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam - ilustracja #2
  1. Aliens vs. Predator – 29,99 euro (ok. 120 złotych) za 6 egzemplarzy gry
  2. Lead and Gold: Gangs of the Wild West – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 10 egzemplarzy gry
  3. Trine – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 8 egzemplarzy gry
  4. World of Goo – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 12 egzemplarzy gry

Powyższe oferty będą obowiązywać do godziny 19:00. Ponadto przypominamy, że również ostatniego dnia trwania wielkiej promocji na platformie Steam wybieranych jest 30 przypadkowych osób, które otrzymają za darmo pięć pierwszych gier znajdujących się na ich liście życzeń.