Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2010, 07:41

autor: Jiker

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam

Kilkudniowa promocja na platformie dystrybucji elektronicznej Steam dobiega końca. Dziś ruszył jej ostatni dzień. W jego ramach firma Valve zaoferowała kilka interesujących pozycji w atrakcyjnych cenach. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy gier rajdowych, FPS-ów, cRPG, gier logicznych, przygodówek oraz gier akcji. Zgodnie z tradycją, w ofercie znalazł się również nowy zestaw gier niezależnych.

Kilkudniowa promocja na platformie dystrybucji elektronicznej Steam dobiega końca. Dziś ruszył jej ostatni dzień. W jego ramach firma Valve zaoferowała kilka interesujących pozycji w atrakcyjnych cenach. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy gier rajdowych, strzelanin FPP, cRPG, gier logicznych, przygodówek oraz gier akcji. Zgodnie z tradycją, w ofercie znalazł się również nowy zestaw gier niezależnych.

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam - ilustracja #1

Dodatkowo w ramach promocji „Give”, Steam oferuje możliwość zakupienia w atrakcyjnych cenach specjalnych zestawów poszczególnych gier, dedykowanych grupkom przyjaciół. Dziś znalazły się wśród nich:

Ostatni dzień wielkiej promocji na Steam - ilustracja #2
  1. Aliens vs. Predator – 29,99 euro (ok. 120 złotych) za 6 egzemplarzy gry
  2. Lead and Gold: Gangs of the Wild West – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 10 egzemplarzy gry
  3. Trine – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 8 egzemplarzy gry
  4. World of Goo – 19,99 euro (ok. 80 złotych) za 12 egzemplarzy gry

Powyższe oferty będą obowiązywać do godziny 19:00. Ponadto przypominamy, że również ostatniego dnia trwania wielkiej promocji na platformie Steam wybieranych jest 30 przypadkowych osób, które otrzymają za darmo pięć pierwszych gier znajdujących się na ich liście życzeń.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.