Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 stycznia 2022, 08:22

Ostatni dzień Steam Winter Sale 2021

Steam Winter Sale dobiegnie końca dziś wieczorem. Zostało Wam tylko kilkanaście godzin na zakupienie gier i dodatków w mocno promocyjnych cenach.

Dzisiaj wieczorem dobiegnie końca Steam Winter Sale, czyli zimowa wyprzedaż w największym serwisie dystrybucji cyfrowej na PC. Jeśli chcecie skorzystać z promocji, to radzimy się pospieszyć. Pozostaną one ważne tylko do godziny 19:00.

Steam Winter Sale obejmuje tysiące produkcji, więc znalezienie godnych uwagi gier nie jest łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak niewiele czasu pozostało do końca wyprzedaży. Dlatego polecamy lekturę kilku naszych artykułów zestawiających najciekawsze okazje:

Przypomnijmy, że Steam Winter Sale wystartowało 22 grudnia ubiegłego roku. Promocje okazały się bardzo skuteczne w zachęcaniu graczy do zakupów. Przecenione produkty zdominowały listy bestsellerów zarówno w pierwszym, jak i drugim tygodniu akcji.

Winter Sale jest również odpowiedzialne (na równi z dużą liczbą dni wolnych w ostatnim czasie) za ustanowienie przez Steam nowego rekordu aktywności.

Warto na koniec wspomnieć, że przedwczoraj ogłoszono laureatów nagród Steam. Zwycięzców wytypowali sami gracze, więc lista może być również dobrym przewodnikiem po tytułach, które warto kupić w ostatnich godzinach zimowej wyprzedaży.

  1. Steam – strona oficjalna
  2. Poznaliśmy laureatów Steam Awards 2021; Cyberpunk 2077 doceniony
  3. Ile kosztują wszystkie gry na Steam Winter Sale 2021? Oto odpowiedź