Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 22:17

Oficjalna zapowiedź i zwiastun Bleeding Edge

Studio Ninja Theory (twórcy m.in. Hellblade: Senua's Sacrifice) zapowiedziało podczas konferencji Microsoftu na E3 swój nowy projekt, Bleeding Edge, i oficjalnie pokazało pierwszy zwiastun, który wyciekł do sieci parę dni temu.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nowa produkcja Ninja Theory stawia na wieloosobową rozgrywkę i pstrokatą oprawę wizualną. - Oficjalna zapowiedź i zwiastun Bleeding Edge - wiadomość - 2019-06-09
Nowa produkcja Ninja Theory stawia na wieloosobową rozgrywkę i pstrokatą oprawę wizualną.

Jedną z pierwszych gier, jakie zaprezentowano podczas tegorocznej konferencji Microsoftu w ramach targów E3 było Bleeding Edge – nowy projekt studia Ninja Theory. Pierwszy zwiastun, który wyciekł do sieci parę dni temu, dobitnie pokazuje, że ekipa zerwała z wyjątkowo poważnym tonem swojego poprzedniego dzieła, czyli Hellblade: Senua’s Sacrifice, stawiając tym razem na kolorową oprawę i rozgrywkę wieloosobową. W Bleeding Edge kluczowe będą bowiem potyczki przy pomocy różnorodnej broni białej, pomiędzy zespołami składającymi się z czterech graczy wcielających się w bohaterów o specjalnych umiejętnościach. Na razie nie znamy daty premiery gry, wiemy jednak, że testy alfa rozpoczną się 27 czerwca. Możecie się do nich zapisać pod tym adresem. Pierwszy zwiastun zobaczycie natomiast poniżej.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Ninja Theory
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bleeding Edge

Bleeding Edge