Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 listopada 2012, 12:36

autor: Hed

Odbierz granaty i rozerwij się w Tom Clancy's Ghost Recon Online

Użytkownicy naszego serwisu mogą odebrać darmowe dodatki do gry Tom Clancy's Ghost Recon Online. Wystarczy zalogować się na koncie gry-online.pl i udać na stronę promocyjną. Na chętnych czeka 1000 punktów Requisition oraz zestaw granatów!

Granaty i punkty Requisition – odbierz darmowe dodatki do Tom Clancy's Ghost Recon Online. - Odbierz granaty i rozerwij się w Tom Clancy's Ghost Recon Online - wiadomość - 2012-11-08
Granaty i punkty Requisition – odbierz darmowe dodatki do Tom Clancy's Ghost Recon Online.
Ghost Recon Online
  • Na stronie promocyjnej można odebrać kod na 1000 punktów Requisition i granaty
  • Z promocji mogą skorzystać posiadacze kont gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail

Tom Clancy's Ghost Recon Online to strzelanka free-to-play, oparta na doskonale znanej marce. Mamy dla Was specjalne dodatki do produkcji firmy Ubisoft, dzięki którym zyskacie nowe możliwości w walce. Klucze czekające na stronie promocyjnej na posiadaczy kont gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail, gwarantują dostęp do 1000 punktów Requisition oraz pięciu granatów M26 Frag Grenade. Macie ochotę na wybuchowe popołudnie?

Zdobycie tysiąca punktów wirtualnej waluty oraz wspomnianych przedmiotów jest banalnie proste. Wystarczy zalogować się na swoim koncie gry-online.pl i przejść na stronę promocyjną. Na niej należy kliknąć w wielki przycisk na żółtym tle. Zdobyty klucz trzeba wykorzystać w samej grze, którą można pobrać i uruchomić za darmo. Promocja obowiązuje do 31 grudnia tego roku i jest dostępna dla starych oraz nowoutworzonych kont.

Odbierz granaty i rozerwij się w Tom Clancy's Ghost Recon Online - ilustracja #3W Tom Clancy's Ghost Recon Online wcielamy się w żołnierzy walczących na stosunkowo niewielkich polach bitew. Twórcy gry postawili na system klas postaci i specjalnych umiejętności oraz nieco bardziej taktyczną rozgrywkę niż w przypadku podobnych tytułów. Ghost Recon Online jest dostępny w systemie free-to-play z mikropłatnościami. Za punkty Requisition można dokupić ulepszenia, nowe rodzaje broni i inne elementy.

  1. Rozdajemy Requisition Points i granaty do Tom Clancy's Ghost Recon Online
  2. Oficjalna strona Tom Clancy's Ghost Recon Online