Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2012, 08:51

autor: Hed

Obszerny dodatek do The Binding of Isaac pojawi się 28 maja

Znamy datę premiery i cenę obszernego dodatku do popularnej produkcji niezależnej The Binding of Isaac. Gra otrzyma rozszerzenie pod koniec tego miesiąca za jedyne 3 dolary.

Obszerny dodatek do The Binding of Isaac pojawi się 28 maja - ilustracja #1

Edmund McMillen ogłosił datę premiery i cenę dodatku Wrath of the Lamb do swojej popularnej gry The Binding of Isaac, która sprzedała się w nakładzie przekraczającym 500 tysięcy egzemplarzy. Obszerne rozszerzenie zostanie wydane 28 maja w cenie 3 dolarów (w wersji amerykańskiej). McMillen, producent znany z wielu uznanych gier (Super Meat Boy, Gish), przybliżył też bardziej szczegółowo czego mogą spodziewać się fani mrocznych przygód Isaaka.

Wrath of the Lamb przyniesie pokaźną ilość nowej zawartości – McMillen wyliczył, że w dodatku znajdzie się ponad 100 przedmiotów, 5 rozdziałów, 20 typów wrogów, 15 bossów, 6 rodzajów pomieszczeń, 6 tajemniczych artefaktów, 5 utworów muzycznych, bohater do odblokowania, nowy finałowy rozdział i parę innych ciekawostek. Jak widać, jest tego sporo. Producent zaznaczył jednak, że wraz z tym rozszerzeniem kończy swoją przygodę z The Binding of Isaac.

The Binding of Isaac to połączenie produkcji typu roguelike z dwuwymiarową strzelanką. W grze wcielamy się w chłopca, który ucieka do piwnicy przed matką i musi przedrzeć się przez kolejne pomieszczenia wypełnione potworami. Każda rozgrywka to nieco inny układ pomieszczeń, przeciwników i bossów. To sprawiło, że produkcja Edmunda McMillena może zapewnić sporo godzin dobrej zabawy mimo niewielkiej ceny (4,99 euro na Steamie).

  1. Oficjalna strona Edmunda McMillena
  2. The Binding of Isaac na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.