Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2020, 19:48

autor: Czaruś

Obsidian wydał werdykt - Cyberpunk 2077 to gra roku w zwiastunie Grounded

Studio Obsidian Entertainment pokazało nowy trailer gry survivalowej Grounded. Ciekawostką jest, że w zapowiedzi znalazł się również akcent z Cyberpunk 2077. Ponoć produkcja od CD Projekt RED to największy tytuł tego roku.

Studia Obsidian Entertainment nie trzeba przedstawiać fanom gier RPG. Obecnie pracuje nad kilkoma tytułami, w tym nad wchodzącym do wczesnego dostępu Grounded. Jest to gra survivalowa, w której wcielamy się w dzieci zmniejszone do rozmiarów owadów (motyw znany z Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki). Niedawno była okazja zagrać w jej demo. Prawdziwe zaskoczenie deweloperzy wywołali jednak sposobem reklamy tytułu. Otóż w prezentowanym trailerze znalazło się miejsce dla produkcji od studia CD Projekt RED Cyberpunk 2077.

Obsidian wydał werdykt - Cyberpunk 2077 to gra roku w zwiastunie Grounded - ilustracja #1
Ponoć Cyberpunk 2077 ma być największą grą roku.

Obsidian reklamuje swój tytuł sloganem „jeżeli czekacie na największą grę tego roku, to poczekajcie na Cyberpunk 2077, jednak jeżeli macie ochotę na najmniejszą, to mamy coś dla was”. Z pewnością poczucia humoru firmie odmówić nie można.

Grounded jest to gra survivalowa, w którą zagramy ze znajomymi. Zadaniem gracza jest przetrwać w świecie owadów i nie dać się zjeść. Tytuł wyjdzie w ramach wczesnego dostępu 28 lipca na Xboksie One oraz PC. Produkcja będzie również do nabycia w ramach oferty Xbox Game Pass.