Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2020, 19:32

autor: Ender

Grounded od Obsidianu z demem na Steamie

W serwisie Steam oraz na konsoli Xbox One udostępnione zostało demo Grounded, survivalowej gry od studia Obsidian Entertainment. Wcielamy się w niej w dzieci zmniejszone do rozmiarów mrówek, które muszą przetrwać w przydomowym ogrodzie. Wersja demonstracyjna dostępna będzie jedynie do końca tego tygodnia.

Grounded od Obsidianu z demem na Steamie - ilustracja #1

Grounded to najnowsze dzieło studia Obsidian Entertainment, będące pierwszoosobową grą survivalową, która inspirowana jest disnejowskim filmem Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki. W produkcji wcielamy się w nastolatków pomniejszonych do rozmiarów mrówek, którzy starają się przetrwać w przydomowym ogródku na amerykańskich przedmieściach. Osoby zainteresowane tym niecodziennym projektem ucieszy fakt, że Grounded otrzymało właśnie wersję demonstracyjną. Daje nam ona możliwość wypróbowania półgodzinnego wycinku trybu singleplayer tytułu (jeden dzień czasu w grze). Demo pobierzemy od dziś do 22 czerwca za pośrednictwem serwisu Steam, a także pecetowego Microsoft Store lub konsoli Xbox One, ale tylko pod warunkiem, że jesteśmy członkami programu Xbox Insider.

  1. Grounded w serwisie Steam

28 lipca Grounded trafi do programu Wczesnego Dostępu Steama oraz programu Xbox Game Preview. Gra będzie stopniowo rozwijana i poprawiana przez twórców biorąc pod uwagę sugestie społeczności fanów.

  1. Grounded – strona oficjalna
  2. Obsidian Entertainment – strona oficjalna