filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 stycznia 2024, 10:20

autor: Maciej Gaffke

Obsadzono Dinę i Jessego w 2. sezonie The Last of Us. To gwiazdy Beef i Madame Web

Drugi sezon The Last of Us ma dwójkę nowych aktorów. Dowiedzieliśmy się, kto odegra role Jessego oraz Diny w popularnej produkcji HBO.

Źródło fot. Naughty Dog
i

Poznaliśmy kolejne dwa nazwiska, które dołączą do serialowej obsady The Last of Us. Twórcy tej hitowej produkcji HBO zdradzili, że w drugim sezonie pojawi się Young Mazino, znany choćby z Beef, oraz gwiazda nadchodzącego filmu pt. Madame WebIsabela Merced.

Mazino i Merced w 2. sezonie The Last of Us

Debiutujące na początku zeszłego roku The Last of Us stało się kolejną jakościową produkcją HBO. Serial oparty na pierwszej części gry o tym samym tytule już od jakiegoś czasu ma zagwarantowaną kontynuację, która przybliży widzom drugą odsłonę hitu od studia Naughty Dog. Ekipa wkroczy na plan już w przyszłym miesiącu, więc gotowego widowiska możemy spodziewać się w 2025 roku.

Niedawno dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w Abby Anderson, czyli główną antagonistkę. Tę postać wykreuje Kaitlyn Dever, starająca się wcześniej o rolę Ellie.

Z kolei wspomniany Young Mazino zdobył angaż do roli Jessego – przyjaciela Ellie, który towarzyszyły jej podczas niebezpiecznej podróży. Twórcy serialu – Craig Mazin oraz Neil Druckmann – tak opisują aktora i jego zdolności:

Young to jeden z tych aktorów, który od razu robi wrażenie, gdy się go zobaczy. Jesteśmy szczęśliwi, że go mamy i nie możemy się doczekać, aż widzowie zobaczą Younga występującego w naszym show – powiedzieli Mazin i Druckmann.

Jeśli chodzi o Isabelę Merced, to aktorka odegra Dinę – bardzo ważną dla Ellie osobę. Po ogłoszeniu decyzji o podpisaniu z nią kontraktu odpowiedzialni za serial również zabrali głos.

Dina jest towarzyska, błyskotliwa, dzika, zabawna, moralna, niebezpieczna i szybko zdobywająca sympatię. Możesz wiecznie szukać aktorki, która uosabia wszystkie te cechy, lub możesz od razu znaleźć Isabelę Merced. Jesteśmy naprawdę dumni, że dołączyła ona do naszej rodziny – podsumowali obydwaj twórcy.

Nie poznaliśmy jeszcze całej obsady drugiego sezonu

Poznaliśmy już trójkę nowych aktorów, którzy wcielą się w bardzo istotnych bohaterów w drugim sezonie The Last of Us. Do obsadzenia zostało jeszcze co najmniej kilka kluczowych postaci, zatem miejmy nadzieję, że niedługo usłyszymy o nazwiskach ich odtwórców.

Na koniec wspomnijmy, że polscy fani tej marki za kilka miesięcy będą mogli posłuchać koncertu „The Sounds of the Fireflies” z muzyką z The Last of Us na żywo. Wydarzenie jest zaplanowane na 28 kwietnia i odbędzie się we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej