filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 stycznia 2024, 16:42

Bella Ramsey pręży muskuły jako Ellie z The Last of Us. Wideo pokazuje, jak ciężko aktorka trenuje do 2. sezonu

Bella Ramsey skrupulatnie przygotowuje się do roli Ellie w The Last of Us 2. Akcja drugiej części rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej, a aktorka intensywnie trenuje, żeby realistycznie przedstawić bardziej doświadczoną bohaterkę.

Źródło fot. The Last of Us; Neil Druckmann i Craig Mazin; HBO; 2023
i

Fabuła drugiego sezonu The Last of Us w dużej mierze skupi się na Ellie oraz jej historii. Z tego powodu Bella Ramsey musi się przygotować do kreacji, co skrupulatnie robi. Na początku stycznia fanowski profil The Last of Us News na X (dawniej Twitter) udostępnił nagranie, na którym można było zobaczyć trenującą aktorkę. Całość składa się ze zróżnicowanych ćwiczeń: od cardio i podnoszenia ciężarów, po boks.

Tym samym Bella Ramsey udowadnia, że mocno angażuje się w cały projekt i chce jak najlepiej odtworzyć główną bohaterkę postapokaliptycznej historii. Intensywne treningi z pewnością pomogą także wizualnie pokazać o pięć lat starszą Ellie, która w The Last of Us 2 ma 19 lat, czyli wiekowo jest już bardziej zbliżona do aktorki. Nie zmienia to jednak faktu, że na samej artystce także spoczywa ciężar ukazania różnicy między graną przez nią postacią z pierwszego i drugiego sezonu.

Być może nadchodzącej odsłonie The Last of Us uda się zdobyć więcej branżowych nagród niż pierwszej serii. Podczas niedawnej gali rozdania Emmy seria Craiga Mazina nie otrzymała żadnej nagrody pomimo nominacji w 24 kategoriach. Zdaniem Belli Ramsey kolejny rozdział historii ma przebić to, co dotychczas widzieliśmy, istnieje więc szansa, że w przyszłości przełoży się to na liczbę statuetek.

Fanów serialu i gier może zainteresować informacja, że artysta Rafel Caban jest bliski ukończenia nieoficjalnego komiksu swojego autorstwa na podstawie produkcji HBO. Twórca zaprezentował okładkę oraz kilka kadrów. Swoją pracą pochwalił się w mediach społecznościowych, a wszystko zaczęło się od tworzenia komiksowych grafik do każdego z epizodów serialu.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej