Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2019, 19:47

autor: aadamus

Nowy zwiastun Oddworld: Soulstorm z pierwszymi fragmentami rozgrywki

Studio Oddworld Inhabitants opublikowało najnowszy zwiastun zawierający elementy rozgrywki swojej najnowszej produkcji – Oddworld: Soulstorm. Gra ma zadebiutować w 2020 roku.

Rozgrywka z Oddworld: Soulstorm ukazana została na najnowszym zwiastunie. - Nowy zwiastun Oddworld: Soulstorm z pierwszymi fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2019-05-14
Rozgrywka z Oddworld: Soulstorm ukazana została na najnowszym zwiastunie.

Oddworld: Soulstorm stanowi bezpośrednią kontynuację Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty. Fabuła gry jest luźno oparta na historii pokazanej w Oddworld: Abe's Exoddus. Akcja przedstawiać będzie dalsze losy Abe’a, który po ucieczce z rąk Glukkonów, wraz ze swoimi towarzyszami przemierza jałową pustynię. Całość ma być jednak mroczniejsza niż pierwowzór i pozwoli na realizację pomysłów pominiętych podczas produkcji oryginału w 1998 roku. Dziś studio Oddworld Inhabitants opublikowało zwiastun zawierający pierwsze elementy rozgrywki.

Oddworld: Soulstorm będzie grą przygodowo-zręcznościowa wykonaną za pomocą grafiki określanej mianem „2.9D”. Oznacza to, że wszystkie modele postaci i elementy otoczenia wykonane zostały w pełnym trójwymiarze, jednak akcja ukazana jest z perspektywy bocznej.

Oddworld: Soulstorm miał pojawić się na ryku w 2017 roku, data ta uległa zmianie. Obecnie premiera zapowiadana jest na 2020. Na razie nie są znane platformy, na jakich pojawi się gra.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm