Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2019, 19:47

Nowy zwiastun Oddworld: Soulstorm z pierwszymi fragmentami rozgrywki

Studio Oddworld Inhabitants opublikowało najnowszy zwiastun zawierający elementy rozgrywki swojej najnowszej produkcji – Oddworld: Soulstorm. Gra ma zadebiutować w 2020 roku.

Rozgrywka z Oddworld: Soulstorm ukazana została na najnowszym zwiastunie. - Nowy zwiastun Oddworld: Soulstorm z pierwszymi fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2019-05-14
Rozgrywka z Oddworld: Soulstorm ukazana została na najnowszym zwiastunie.

Oddworld: Soulstorm stanowi bezpośrednią kontynuację Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty. Fabuła gry jest luźno oparta na historii pokazanej w Oddworld: Abe's Exoddus. Akcja przedstawiać będzie dalsze losy Abe’a, który po ucieczce z rąk Glukkonów, wraz ze swoimi towarzyszami przemierza jałową pustynię. Całość ma być jednak mroczniejsza niż pierwowzór i pozwoli na realizację pomysłów pominiętych podczas produkcji oryginału w 1998 roku. Dziś studio Oddworld Inhabitants opublikowało zwiastun zawierający pierwsze elementy rozgrywki.

Oddworld: Soulstorm będzie grą przygodowo-zręcznościowa wykonaną za pomocą grafiki określanej mianem „2.9D”. Oznacza to, że wszystkie modele postaci i elementy otoczenia wykonane zostały w pełnym trójwymiarze, jednak akcja ukazana jest z perspektywy bocznej.

Oddworld: Soulstorm miał pojawić się na ryku w 2017 roku, data ta uległa zmianie. Obecnie premiera zapowiadana jest na 2020. Na razie nie są znane platformy, na jakich pojawi się gra.