Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 stycznia 2018, 10:56

autor: Czarny Wilk

Nowy zwiastun i zdjęcia z Pacific Rim 2

W sieci pojawił się nowy trailer zapowiadający Pacific Rim Uprising, sequel ciepło przyjętego filmu science fiction, w którym olbrzymie roboty mierzyły się z równie wielkimi potworami.

Kampania reklamowa kontynuacji Pacific Rim nabiera rozpędu. Wytwórnia Legendary opublikowała drugi zwiastun produkcji, przedstawiający ogólny zarys fabularny filmu oraz dający nam przedsmak tego, co stanowić ma największą atrakcję tytułu – walk gigantycznych robotów z potworami… i nieoczekiwanie także z innymi robotami.

W sequelu zadanie obrony ludzkości przypadnie nowym bohaterom. - Nowy zwiastun i zdjęcia z Pacific Rim 2 - wiadomość - 2018-01-25
W sequelu zadanie obrony ludzkości przypadnie nowym bohaterom.

W Pacific Rim: Rebelii nie powróci gwiazda pierwszej części, Charlie Hunnam. Tym razem główną rolę zagra znany z nowych Gwiezdnych wojen John Boyega. Wcieli się on w Jake’a Pentecosta, syna bohatera „jedynki” Stackera Pentecosta. Dekadę po heroicznym poświęceniu ojca, które zapewniło ludzkości przetrwanie, Jake także zostanie zmuszony do walki z potężnymi potworami zwanymi Kaiju, szerzącymi zniszczenie na Ziemi. Jak ujawnia nowy zwiastun, protagonista oraz jego towarzysze zmierzą się także z innymi robotami, mającymi związek z ponownym pojawieniem się Kaiju.

W filmie wystąpią znani z oryginalnego Pacific Rim Rinko Kikuchi, Burn Gorman i Charlie Day. Szeregi obsady zasilone zostaną także przez nowe twarze – m.in. Scotta Eastwooda, Jing Tian i Cailee Spaeny. Uprising będzie debiutem Stevena DeKnighta na stanowisku reżysera filmowego – wcześniej pracował on m.in. nad serialami Spartacus oraz Daredevil. Premiera zaplanowana została na 23 marca 2018 roku.

Warto dodać, że w najnowszym numerze magazynu Total Film ukazał się artykuł poświęcony Pacific Rim Uprising, dzięki któremu możemy podziwiać poniższe zdjęcia z filmu:

Nowy zwiastun i zdjęcia z Pacific Rim 2 - ilustracja #2
Nowy zwiastun i zdjęcia z Pacific Rim 2 - ilustracja #3