Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2020, 09:25

autor: Serek

Nowy trailer Final Fantasy VII Remake z muzyką Nobuo Uematsu

W sieci pojawił się nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake, który prezentuje w akcji kilka ikonicznych postaci. Co więcej, w trailerze usłyszymy utwór Nobuo Uematsu - uwielbianego przez fanów kompozytora muzyki do starszych odsłon serii.

Nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake już w sieci. - Nowy trailer Final Fantasy VII Remake z muzyką Nobuo Uematsu - wiadomość - 2020-02-01
Nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake już w sieci.

Na oficjalnym kanale Final Fantasy w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake. Trailer nosi podtytuł „Theme song” i jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie przedstawić graczom główny motyw muzyczny produkcji. Będzie nim utwór Hollow, za który odpowiadają Nobuo Uematsu (muzyka), Yosh (wokal), Kazushige Nojima (tekst) oraz Ben Sabin i John Crow (tłumaczenie). Zobaczcie w akcji kilka ikonicznych dla serii postaci, które „robią swoje” przy akompaniamencie wspomnianej piosenki.

Fanów serii zapewne ucieszył powrót Nobuo Uematsu - autora ścieżek dźwiękowych do wielu starszych odsłon serii. Jeśli jesteście zainteresowani kulisami powstawania utworu, zapraszam Was do filmu poniżej. Jak wspomniałem wyżej, w zwiastunie pojawiają się również kultowe postacie. Wśród znajomych twarzy są między innymi Red XIII, Jenova czy, co oczywiste, Cloud. Materiał wideo prezentuje nie tylko fabularne sceny - znalazło się również trochę miejsca na właściwą rozgrywkę. Całość prezentuje się obiecująco i fani serii powinni być w siódmym niebie.

Przypominamy, że jakiś czas temu ogłoszono przesunięcie daty premiery tytułu. Produkcja miała pojawić się na początku marca na PS4, ale trafi na półki sklepowe dopiero 10 kwietnia bieżącego roku. Miesięczne opóźnienie nie jest jakimś wielkim dramatem (szczególnie w tej branży), ale oglądając kolejny zwiastun, aż chciałoby się zagrać jak najszybciej. Jest również dobra wiadomość. Na początku roku fani gry zaczęli przeszukiwać pliki dema FF7 i znaleźli tam sporo wzmianek, które sugerują, że w planach jest przeniesienie tytułu na PC. Czy tak się stanie? Tego oczywiście nie możemy Wam zapewnić.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Final Fantasy VII Remake