Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 29 marca 2018, 13:38

Nowy patch 1.15 dla Gran Turismo dostępny

Ulubione modele fanów serii, nowe trasy, wyzwania VR, wydarzenia GT League i wiele więcej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Sony Interactive Entertainment właśnie otworzyła przed graczami kolejne wyzwania. Już od dziś, fani wirtualnej rozrywki mogą spróbować swoich sił w nowej, udoskonalonej wersji Gran Turismo Sport. Marcowa aktualizacja patch 1.15 to zmiany, które pozwalają graczom rozwinąć skrzydła jako kierowcy kultowych aut, na udoskonalonych, wymagających trasach.

Brand Central coraz bogatszy

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest lista trzynastu dodatkowych, zachwycających pojazdów, zawierająca legendy serii GT oraz samochody spod znaku Red Bull X, które pojawią się w Brand Central:

 1. Honda Raybrig Concept-GT (GT500)
 2. Lexus Au Tom’s RC F (GT500)
 3. Nissan Motual Autech GT-R (GT500)
 4. Aston Martin DB11
 5. BMW M3 Sport Evolution
 6. Eckerts Rod & Custom Mach Forty
 7. Ford GT40 Mark I
 8. Gran Turismo Red Bull X2014 Standard
 9. Gran Turismo Red Bull X2014 Junior
 10. Lexus RC F GT3
 11. Mazda RX-7 GT-X (FC)
 12. Nissan Skyline GT-R V-Spec (R33)
 13. Nissan GT-R Nismo

Nowy tor, nowe wyzwania

Następna nowość, to uwielbiany przez fanów tor Tsukuba zawierający unikatową kombinację ciasnych i szerokich zakrętów sprawiającą, że każdy wyścig jest swoistym sprawdzianem umiejętności kierowcy.

Rozwój trybu VR

Rozszerzenie gry o wyjątkowo emocjonujący tryb VR to jedna z najbardziej interesujących dla graczy kwestia. Najnowsza aktualizacja pozwoli właścicielom PlayStation VR spróbować swoich sił na torze w nowych wzywaniach na czas. Dodatkowo, gracze będą mogli zdobywać nagrody jednocześnie w wyścigach czasowych jak i trybie VR Tour.

GT League rośnie w siłę

PlayStation nieustannie rozbudowuje swój kultowy tytuł także o nowe wydarzenia w ramach GT League. W marcowej aktualizacji dodano trzy zupełnie nowe eventy, które sprawdzą umiejętności graczy na wszystkich poziomach trudności:

 1. Nissan GT-R Cup – Beginner League
 2. Red bull X-Junior Series – Amateur League
 3. All Japan GT Car Championships – Professional League

Wsparcie dla kierownic firmy Fanatec

Zmiany, które wprowadza PlayStation ucieszą także wszystkich posiadaczy kierownic firmy Fanatec. Dzięki najnowszej aktualizacji, pojawiło się oficjalne wsparcie dla produktów producenta, które będzie systematycznie udoskonalane wraz z kolejnymi patchami.

Wiosna w Gran Turismo

By wprowadzić do gry wiosennego ducha, patch 1.15 wzbogacono wyjątkowy motyw kwiatu wiśni dostępny w trybie Scapes. Co więcej, wszyscy fani brytyjskiej motoryzacji mogą poszerzyć swoją wiedzę dzięki dostępowi do nowego muzeum MINI.

Z dumą możemy poinformować, że najnowsza, marcowa aktualizacja Gran Turismo Sport: Patch 1.15 oficjalnie trafiła do graczy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nowe rozwiązania były odpowiedzią na potrzeby graczy, którzy są dla nas najważniejsi. Mamy nadzieję, że dodana właśnie kolekcja samochodów i wydarzeń oraz zupełnie nowe wyzwania VR spodobają się społeczności tak samo mocno jak nam. Podsumował Kazunori Yamauchi, prezes Polyphony Digital.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport