Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2016, 13:45

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Nowy gameplay z LawBreakers prezentuje klasę Enforcer

Twórcy dynamicznej strzelaniny sieciowej LawBreakers – studio Boss Key Productions pod wodzą Cliffa Bleszinskiego – zaprezentowali klasę Enforcer w nowym filmie z rozgrywką. Oprócz niego w sieci pojawiło się sporo zewnętrznych materiałów przybliżających naturę gry.

LawBreakers stawia na dynamikę rodem z Unreal Tournament.

Deweloperzy LawBreakers postanowili ruszyć pełną parą z kampanią promocyjną swojej nadchodzącej sieciowej strzelaniny. W związku z tym rozpoczęto serię filmów zatytułowanych Killer Verticality. W pierwszym z nich twórcy przedstawiają jedną z grywalnych klas – jest nią Enforcer. Jest to postać bardzo dynamiczna i agresywna, pełniąca w drużynie rolę ofensywną. Umiejętności specjalne Enforcera umożliwiają mu i pobliskim towarzyszom szybsze poruszanie się, a do tego może on skorzystać z plecaka odrzutowego, by zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Poniższy film przedstawia kilka widowiskowych akcji z rozgrywki Enforcerem opatrzonych komentarzem twórców:

Przypominamy, że od kilku tygodni trwają zapisy do alfy debiutanckiej produkcji nowego studia Cliffa Bleszinskiego (ojca serii Gears of War), Boss Key Productions. Aby zgłosić chęć uczestnictwa we wczesnych testach LawBreakers, należy udać się na oficjalną stronę gry i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do tej pory tytuł mogli wypróbować przedstawiciele zachodnich mediów oraz goście imprezy PAX East 2016, a ich odczucia były przeważnie pozytywne – więcej na ten temat dowiecie się z tego newsa.

Przy tej okazji chcieliśmy Wam również polecić opublikowany przez serwis PC Gamer pełny mecz z LawBreakers. Gameplay ten dobrze ukazuje wysoką dynamikę i widowiskowość rozgrywki, a także dostępne w niej unikalne moce specjalne. Poniżej znajdziecie też ciekawy materiał nagrany przez TotalBiscuita, oficjalny zwiastun produkcji oraz kilka innych filmów.

Premierę LawBreakers zaplanowano na lato bieżącego roku. Gra ma być dostępna wyłącznie na platformie PC (Steam).

  1. Oficjalna strona gry LawBreakers