Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2019, 12:38

autor: Froozyy

Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia ze Star Wars 9. W oczekiwaniu na premierę filmu fani mogą rzucić okiem na to, jak prezentują się ich ulubieni bohaterowie w ostatniej części najnowszej trylogii.

Rey na nowych zdjęciach ze Star Wars 9. - Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - wiadomość - 2019-11-20
Rey na nowych zdjęciach ze Star Wars 9.

Do premiery filmu Star Wars 9, który zwieńczy najnowszą trylogię, został niecały miesiąc. Fani sagi nie mogą doczekać się, aby poznać zakończenie historii Skywalkerów, dlatego też serwis Entertainment Weekly udostępnił kilka niepokazywanych wcześniej zdjęć z planu filmowego.

Możemy na nich zobaczyć znanych nam już bohaterów - m.in. Kylo Rena czy też Rey. Materiały nie zdradzają żadnych nowinek na temat samej produkcji, jest to raczej ciekawostka dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery. Wszystkie pokazane zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #2
Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #3
Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #4
Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #5
Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #6
Nowe zdjęcia ze Star Wars: The Rise of Skywalker - ilustracja #7

Przypominamy, że Star Wars 9 pojawi się w kinach 19 grudnia bieżącego roku, a pokazy przedpremierowe odbędą się dzień wcześniej. Film ma potrwać 155 minut i bilety na niego możecie zakupić już teraz w kinach Cinema City i Multikino.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.