Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2020, 21:10

autor: Ender

Nowe show TV The Sims Spark’d. Do wygrania 100 tysięcy dolarów

Electronic Arts niespodziewanie zapowiedziało nowy program telewizyjny typu reality show zatytułowany The Sims Spark’d. W jego trakcie kilka drużyn będzie rywalizowało ze sobą o 100 tysięcy dolarów, starając się w krótkim czasie stworzyć jak najciekawszą rodzinę i dom w grze The Sims 4.

Nowe show TV The Sims Spark’d. Do wygrania 100 tysięcy dolarów - ilustracja #1

Mimo prawie sześciu lat na karku, The Sims 4 wydaje się nie tracić na popularności. Od czasu swej premiery gra otrzymała już kilkadziesiąt przeróżnych dodatków oraz DLC i na razie nic nie wskazuje na to, by na horyzoncie miała pojawić się piąta odsłona cyklu. Electronic Arts kontynuuje promocję tytułu z zaskoczenia zapowiadając nowy program telewizyjny typu reality show, zatytułowany The Sims Spark’d. Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce 17 lipca na antenie amerykańskiej stacji TBS oraz trzy dni później na kanałach społecznościowych BuzzFeed Multiplayer (YouTube, Facebook, Twitch).

The Sims Spark’d przyjmie sprawdzoną formułę zaciętej i wieloetapowej rywalizacji drużynowej, która od kilkunastu lat święci triumfy na kanałach TV zajmujących się programami reality show. W konkursie weźmie udział kilka trzyosobowych zespołów, składających się z czołowych streamerów i twórców skupionych wokół serii The Sims.

Wszyscy uczestnicy zabawy będą starali się w zaledwie kilka godzin zaprojektować od podstaw rodzinę simów wraz z jej unikalnym domem oraz ogrodem. Poza tym będą musieli też wymyślić jak najciekawsze i najbardziej wzruszające tło fabularne dla wszystkich członków nowej familii, w kolorowy sposób nakreślając panujące pomiędzy nimi relacje. Jakość przedstawionych na ekranie kreacji będzie oceniana przez jury, w skład którego wejdzie przedstawiciel studia Maxis oraz różnego rodzaju internetowi celebryci związani z The Sims oraz Buzzfeedem. Zwycięski team ma szansę wygrać aż 100 tysięcy dolarów.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Sims 4 - poradnik do gry