Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2022, 08:42

Nowe screeny przypominają o pięknej polskiej strategii Manor Lords

Rodzime studio Slavic Magic wypuściło nowe screeny ze strategii Manor Lords. Zespół niedawno poinformował, że wydawcą gry zostanie firma Hooded Horse, co zapewni dodatkowe środki na produkcję i marketing.

Opublikowano nowe screeny z Manor Lords, czyli obiecującej strategii polskiego studia Slavic Magic (obejrzycie je poniżej).

Warto dodać, że kilka dni temu zespół Slavic Magic poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Hooded Horse. Ten wydawca specjalizuje się w grach tego samego gatunku (pod jego szyldem ukazało się Old World, a w drodze są m.in. Sons of Valhalla, Alliance of the Sacred Suns, Terra Invicta, Falling Frontier oraz Fata Deum). Dzięki temu Slavic Magic uzyska dodatkowe środki na produkcję oraz marketing. Możliwe też stanie się opracowanie większej liczby wersji językowych (spokojnie, polska jest planowana od samego początku).

Początkowo Slavic Magic nie chciało pomocy żadnych partnerów, ale ostatecznie zespół zdecydował się na nawiązanie takiej współpracy. Studio zapewnia jednocześnie, że nie musimy się obawiać żadnych lootbooksów czy NFT, gdyż twórcy nie są zainteresowani takimi, jak to określają, bzdurami.

Przypomnijmy, że Manor Lords zmierza wyłącznie na PC. Na razie deweloperzy nie są gotowi podać planowanej daty premiery. Na grę czeka wiele osób. W marcu tego roku studio Slavic Magic pochwaliło się, że produkcję do swoich list życzeń dodało już ponad pół miliona użytkowników Steama.

W ostatnich miesiącach twórcy rzadko informowali o postępach w pracach, ale zapewniają, że przebiegają one w bardzo dobrym tempie. Wkrótce na Steamie opublikowany zostanie obszerny artykuł podsumowujący zmiany, jakie zaszły w grze w ciągu ostatniego roku. Materiał ma zawierać również niespodziankę. Możliwe, że chodzi o datę premiery.

  1. Manor Lords na Steamie
  2. Oficjalna strona gry
E3 2021