Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 maja 2019, 09:46

autor: Czarny Wilk

Nowe plakaty i fragment odcinka trzeciego sezonu Stranger Things

Netflix opublikował kolejne materiały z debiutującego za półtora miesiąca trzeciego sezonu Stranger Things, w tym klip pochodzący bezpośrednio z jednego z nowych epizodów.

Coraz bliżej do premiery trzeciego sezonu Stranger Things - jednego z najlepiej przyjętych seriali ostatnich lat. Netflix regularnie podsyca zainteresowanie produkcją, co jakiś czas serwując kolejne materiały z nadciągającego tytułu. W marcu dostaliśmy zwiastun, teraz przyszedł czas na serię plakatów oraz fragment jednego z odcinków.

Do Hawkins powrócimy za półtora miesiąca. - Nowe plakaty i fragment odcinka trzeciego sezonu Stranger Things - wiadomość - 2019-05-22
Do Hawkins powrócimy za półtora miesiąca.

Kilkanaście plakatów przedstawia bohaterów serialu - m.in Jedenastkę (graną przez Millie Bobby Brown), Jima Hoppera (w tej roli David Harbour), Joyce Byers (Winona Ryder) czy Mike’a (Finn Wolfhard). Wybrane postery prezentujemy poniżej, więcej możecie zobaczyć w poście na oficjalnym fanpage’u Stranger Things w serwisie Facebook.

Natomiast klip skupia się na oddaniu atmosfery panującej podczas lata 1985 roku w Hawkins. Przenosimy się na wypełniony radosnymi tłumami basen rekreacyjny i widzimy, jakim powodzeniem wśród kobiet cieszy się tam znany z drugiego sezonu Billy, brat Max grany przez Dacre’a Montgomery’ego.

Trzeci sezon Stranger Things zadebiutuje na Netfliksie 4 lipca 2019 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch serii, możemy spodziewać się po nim dużej dawki nostalgicznych nawiązań do lat osiemdziesiątych, klimatu grozy i wartkiej akcji – jak obiecują twórcy, tych ostatnich dwóch składników ma być nawet więcej niż w dotychczasowych odcinkach.

Nowe plakaty i fragment odcinka trzeciego sezonu Stranger Things - ilustracja #2
Nowe plakaty i fragment odcinka trzeciego sezonu Stranger Things - ilustracja #3
Nowe plakaty i fragment odcinka trzeciego sezonu Stranger Things - ilustracja #4

 

  1. Netflix
  2. Recenzja drugiego sezonu Stranger Things w serwisie Gameplay.pl