Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 23:55

Nowe informacje na temat dodatków do gry Tom Clancy’s The Division

W trakcie swojego panelu na targach E3 2016 firma Ubisoft ujawniła szereg informacji dotyczących dodatków do gry Tom Clancy’s The Division. Rozszerzenie Podziemia ukaże się 28 czerwca na PC i Xboksie One, a 2 sierpnia na konsolach PlayStation 4. Z kolei DLC Przetrwanie doczekało się zwiastuna.

Podczas konferencji firmy Ubisoft w ramach trwających właśnie w Los Angeles targów E3 2016 sporo miejsca poświęcono grze Tom Clancy’s The Division. Skupiono się głównie na dwóch przygotowywanych rozszerzeniach.

W najbliższym czasie ukażą się dwa dodatki do gry Tom Clancy’s The Division. - Nowe informacje na temat dodatków do gry Tom Clancy’s The Division - wiadomość - 2016-06-14
W najbliższym czasie ukażą się dwa dodatki do gry Tom Clancy’s The Division.

Pierwsze z nich – zatytułowane Podziemia – ukaże się 28 czerwca jako czasowy exclusive dla komputerów osobistych i konsol Xbox One. Posiadacze sprzętu firmy Sony będą musieli poczekać do 2 sierpnia. Dodatek zaoferuje możliwość eksplorowania podziemi Nowego Jorku. Zwiedzimy w nim nie tylko ciasne kanały, ale także tunele i stacje metra oraz wszelkiego rodzaju podziemne szyby. Co istotne, podziemne instancje przy każdej rozgrywce zostaną wygenerowane w nieco innym układzie, tak by wywołać uczucie zagubienia i uczynić każdą potyczkę niepowtarzalną. Dodatkowo im głębiej się zapuścimy, tym większe będą nasze szanse na zdobycie bardziej wartościowego ekwipunku. Osoby, które zdecydują się na zakup rozszerzenia i przystąpienie do Ubisoft Club, w momencie jego premiery otrzymają dla swoich postaci trzy stroje inspirowane klasycznymi grami firmy Ubisoft – Ghost Recon, Rainbow Six i Splinter Cell. Jest to prezent z okazji trzydziestolecia istnienia spółki.

Drugi z przygotowywanych dodatków – Przetrwanie – ma ukazać się w nabliższym czasie, nie podano jednak daty premiery. Zaprezentowano za to zwiastun przybliżający klimat i specyfikację rozszerzenia. Jego motywem przewodnim będzie walka z pogodą. Oto do Nowego Jorku nadciąga potężna śnieżyca, która dodatkowo utrudnia przetrwanie w zniszczonej metropolii. Oprócz grasujących po mieście bandytów, musimy obawiać się teraz także wychłodzenia oraz utrudniających orientację i przemieszczanie się opadów śniegu i gradu. Rozszerzenie w pierwszej kolejności ukaże się na Xboksie One i komputerach osobistych, jednak niedługo potem trafi także na konsole PlayStation 4.

Tom Clancy’s The Division to gra akcji z elementami taktycznej strzelaniny oraz cRPG, zaprojektowana głównie z myślą o zabawie w trybie wieloosobowym. Akcja toczy się w Nowym Jorku, który zmaga się ze skutkami dewastującego ataku terrorystycznego. Gracze wcielają się w członków tajnej, rządowej jednostki The Division, która próbuje powstrzymać anarchię szerzącą się na ulicach miasta. W przygotowaniu jest jeszcze jeden dodatek, zatytułowany Ostatni Bastion.