Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2013, 09:31

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale (m.in. Akaneiro: Demon Hunters, Star Hammer Tactics i Ballads of Reemus)

Wystartowała nowa promocja na serwisie Indie Royale. Tym w skład taniej paczki produkcji niezależnych weszły gry Star Hammer Tactics, Ballads of Reemus: When the Bed Bites, Akaneiro: Demon Hunters, Amazing Zombie Defense, Zombie Football Carnage oraz Bird Assassin.

Nowe Indie Royale (m.in. Akaneiro: Demon Hunters, Star Hammer Tactics i Ballads of Reemus) - ilustracja #1

Ruszyła kolejna edycja promocji Indie Royale, czyli akcji, w ramach której za niewielką kwotę można kupić atrakcyjną paczkę gier niezależnych. Tym razem w skład zestawu weszły następujące tytuły:

  1. Akaneiro: Demon Hunters
  2. Star Hammer Tactics
  3. Ballads of Reemus: When the Bed Bites
  4. Bird Assassin
  5. Amazing Zombie Defense
  6. Zombie Football Carnage

Aby nabyć powyższe gry musicie wpłacić cenę minimalną. W chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 1,48 euro, czyli w przeliczeniu około 6 złotych. Natomiast osoby, które wydadzą minimum 4 euro (niecałe 17 zł), otrzymają dodatkowo:

  1. Album muzyczny Tik Tak autorstwa CoLD SToRAGE

Tym razem żadna z biorących udział w akcji gier nie oferuje kodów umożliwiających aktywowanie jej na Steam. Kilka z nich stara się jednak dostać na ten serwis za pośrednictwem usługi Greenlight i jeśli im się to powiedzie, to nabywcy Indie Royale otrzymają potrzebne klucze.

  1. Indie Royale – strona oficjalna akcji

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.