Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2013, 09:25

autor: Góral

Deep Down to gra free-to-play. Otwarte beta testy rozpoczną się w przyszłym roku

Na targach Tokyo Game Show ujawniono, że gra Deep Down, produkcja ekskluzywna dla konsoli PlayStation 4, będzie tytułem opartym na modelu biznesowym free-to-play.

Firma Capcom poinformowała, że gra Deep Down będzie produkcją opartą na modelu biznesowym free-to-play. Dodatkowo w okolicach japońskiej premiery konsoli PlayStation 4 rozpoczną się beta testy nowego RPG akcji.

Wypowiedź Shuhei Yoshidy na Twitterze.
Wypowiedź Shuhei Yoshidy na Twitterze.

Nowinę przekazał na Twitterze Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios, niestety nikt nie podzielił się większą ilością informacji na ten temat. Wiemy jednak, że PlayStation 4 zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni 22 lutego 2014 roku i wtedy też można liczyć na otwartą betę ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Kilka dni temu pojawił się materiał wideo prezentujący zapis rozgrywki z Deep Down. Jednym z bardziej rzucających się w oczy elementów jest wysoka jakość oprawy graficznej. Sam gameplay jednak nie wszystkim przypadł do gustu i wydaje się być monotonny. Należy jednak pamiętać, że to tylko niewielki fragment gry, o której tak naprawdę wiemy bardzo niewiele.

Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że będzie to RPG akcji z historią osadzoną w przyszłości (2094 rok), w Nowym Jorku. W przeszłość przeniesiemy się odgrywając „wspomnienia” poszczególnych przedmiotów. Wiemy także, że technologia Panta Rhei umożliwi automatyczne generowanie podziemi, wyposażenia i wyglądu przeciwników. Produkcja ukaże się na konsoli PlayStation 4, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnego terminu premiery.

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Deep Down

Deep Down