Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 października 2017, 07:59

autor: Adrian Werner

Nowe Humble Bundle (m.in. Satellite Reign, Hurtworld i Hand of Fate)

Serwis Humble Bundle zorganizował nową promocję. Tym razem w skład taniej paczki gier weszły takie produkcje jak Satellite Reign, Hurtworld, Armello czy Hand of Fate.

Promocja dobiegnie końca 31 października. - Nowe Humble Bundle (m.in. Satellite Reign, Hurtworld i Hand of Fate) - wiadomość - 2017-10-18
Promocja dobiegnie końca 31 października.

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa promocja. Tym razem objęła ona gry wyprodukowane przez australijskie studia. Za minimum jednego dolara, czyli niecałe 4 złote, otrzymacie:

  1. The Warlock of Firetop Mountain – paragrafówka, która ukazuje wydarzenia za pomocą trójwymiarowej grafiki, a nie jedynie tekstu.
  2. Screencheat – wieloosobowa strzelanka przeznaczona do zabawy w trybie split-screen. Produkcja jest mocno nietypowa, gdyż wszyscy gracze są niewidzialni, a jedynym sposobem na ustalenie pozycji rywala jest podpatrzenie jego przybliżonej lokalizacji na należącej do niego części ekranu
  3. Hand of Fate – oryginalny koktajl gatunkowy, łączący elementy gry karcianej, planszówki i RPG-a.
  4. Satellite Reign – duchowy spadkobierca kultowego Syndicate od współautorów tego klasyka.

Jak zwykle dostępny jest także drugi próg promocji. Wpłacając kwotę większą niż średnia (w chwili pisania tej wiadomości jest to 3,60 dolara, czyli ok. 13 zł), otrzymacie także:

  1. Hurtworld – sandboksowy survival przeznaczony do zabawy wieloosobowej.
  2. Crawl - roguelike’owy hack’n’slash w pixel-artowej oprawie graficznej.
  3. Hacknet – symulator hakera.
  4. Hacknet Labyrinths – dodatek do Hacknet.

Natomiast wydanie minimum 12 dolarów (ok. 43 zł) zapewni Wam dostęp do trzeciego progu, w skład którego wchodzi jedna dodatkowa produkcja:

  1. Armello – udane połączenie gry planszowej, karcianki, turówki oraz RPG, które przenosi nas do baśniowej krainy fantasy, zamieszkanej przez antropomorficzne zwierzęta.

Na koniec warto przypomnieć, że wszystkie promocje Humble Bundle wspierają działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konto organizacji SpecialEffect.

  1. Oficjalna strona promocji