Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 marca 2016, 17:40

autor: Ender

Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRY-Online.pl

Po zmianach na forum dyskusyjnym GRY-Online.pl, przyszła pora na wprowadzenie kolejnych nowych funkcji do naszego serwisu. Już teraz możecie skorzystać z przygotowanych przez nas rozwiniętych opcji społecznościowych, pozwalających Wam między innymi na spersonalizowanie profilu użytkownika oraz podzielenie się z innymi informacjami o własnej kolekcji gier lub zainteresowaniach.

Cały czas czekamy na Wasze opinie i sugestie co do dalszych zmian w serwisie - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Cały czas czekamy na Wasze opinie i sugestie co do dalszych zmian w serwisie

Pod koniec ubiegłego roku odświeżyliśmy wygląd oraz funkcjonalność forum dyskusyjnego naszego serwisu. Jak wówczas zapowiadaliśmy, nie był to koniec zmian na GRYOnline.pl. Ich kolejną odsłonę możecie zobaczyć i ocenić już teraz. W tym tygodniu witryna zyskała bowiem wiele nowych i wcześniej nieobecnych funkcjonalności oraz opcji społecznościowych, które mają uprzyjemnić i uatrakcyjnić korzystanie z treści prezentowanych przez nas oraz innych osób odwiedzających stronę.

Największą nowością jest możliwość stworzenia spersonalizowanego profilu użytkownika. Pozwala on między innymi na pochwalenie się własną kolekcją posiadanych gier. Każdy tytuł możemy dodatkowo oznaczać, dodając informacje o tym, który z nich ukończyliśmy. Oczywiście wedle uznania wyróżnimy także ulubione produkcje oraz te, na które z niecierpliwością czekamy. Równie ważną częścią Waszych profili jest zakładka ocen. To tutaj znajdą się wszystkie wystawione przez Was noty, które przyznaliście grom w naszej Encyklopedii. Co ważne, każdy tytuł będziemy mogli ocenić tylko raz. Mamy nadzieje, że ograniczenie to zachęci Was do podejmowania rozsądnych i sprawiedliwych decyzji co do jakości i grywalności poszczególnych produkcji.

W profilu podzielimy się również naszymi zainteresowaniami poza grami, które zostały pogrupowane według następujących kategorii: gry, filmy, TV, hobby, muzyka, sport, książki, komiks. Podamy również informacje o profilach na Steamie, Origin czy PlayStation Network lub w klasycznych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook.

Aby ułatwić korzystanie z serwisu wprowadziliśmy również system powiadomień, dzięki którym będziecie na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi obserwowanych gier. Bez względu czy są to dotyczące ich newsy czy też nowe materiały wideo lub informacje o dacie premiery i wymaganiach sprzętowych.

To tylko część z wprowadzonych nowości, o reszcie możecie przeczytać w tym miejscu. Jak zwykle zachęcamy Was do podzielenia się opiniami oraz sugestiami dalszych zmian i poprawek.

Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się czy inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają podobny gust i zainteresowania  - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się czy inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają podobny gust i zainteresowania
  1. Nowości na GRYOnline.pl – profil użytkownika, Moja Kolekcja Gier i spersonalizowane powiadomienia