Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2020, 09:00

autor: Aquma

Nowa gra twórcy Goat Simulator ukaże się na PC w 2020 roku

Studio DoubleMoose – założone przez jednego z twórców popularnego Goat Simulator – poinformowało, że jego kolejne dzieło zadebiutuje na komputerach latem tego roku. Będzie to Just Die Already – pokręcony sandbox, w którym wcielimy się w staruszków rywalizujących o miejsce w luksusowym domu opieki.

Nowa gra twórcy Goat Simulator ukaże się na PC w 2020 roku - ilustracja #1
Nowy tytuł studia DoubleMoose jest kolejnym szalonym sandboksem.

W SKRÓCIE:

  1. nowa gra studia DoubleMoose – Just Die Already – ukaże się latem tego roku;
  2. mowa o firmie założonej przez Armina Ibrisagica – współtwórcę Goat Simulator;
  3. będzie to szalony sandbox, w którym gracze wcielą się w staruszków rywalizujących o miejsce w najlepszym domu opieki;
  4. produkcja niedługo otrzyma demo.

Studio DoubleMoose poinformowało, że jego nowe dzieło – Just Die Already: Old People Mayhem Sandbox – ukaże się na pecetach latem tego roku (via VG24/7). Produkcja pozwoli nam wcielić się… w staruszka rywalizującego z rówieśnikami o miejsce w najlepszym domu opieki na świecie. Warto odnotować, że mowa o firmie założonej przez Armina Ibrisagica – współtwórcę popularnego Goat Simulator.

Just Die Already będzie sandboksowym tytułem, w który zagramy sami albo z maksymalnie trzema przyjaciółmi. Głównym celem zabawy ma być wykonywanie różnego rodzaju zadań, które najczęściej będą skutkowały totalnym chaosem. Podobnie jak Goat Simulator, gra będzie szalona i po brzegi wypełniona humorem. Gracz będzie mógł podnosić i niszczyć przeróżne znalezione obiekty i korzystać z szerokiej gamy narzędzi – od pistoletu z klejem, po bazookę lub jetpack.

Kiedy zaczynaliśmy pracę nad grą, nie było tego wszystkiego (twórca nawiązuje do pandemii koronawirusa - przyp. red.). Więc czuję się trochę dziwnie, pokazując taką śmieszną, przesadzoną grę sandboksową, gdy świat jest tak ponury. Ale może przyklejenie plecaka rakietowego do pleców osoby po 80-tce i wystrzelenie jej na plac budowy tylko po to, żeby zobaczyć, co się stanie, to ten rodzaj ucieczki (od rzeczywistości – przy. red.), którego wszyscy teraz potrzebujemy? – powiedział twórca gry, Armin Ibrisagic.

Warto odnotować, że Just Die Already: Old People Mayhem Sandbox niedługo otrzyma demo – jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją, wypatrujcie go na Steamie.

  1. DoubleMoose – strona oficjalna
  2. Just Die Already – Steam