Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2020, 19:17

autor: Vergil

Zwiastun Just Die Already parodiuje Death Stranding

Studio DoubleMoose udostępniło nowy zwiastun szalonej zręcznościówki pt. Just Die Already, w której gracze wcielają się w staruszków walczących o miejsce w domu opieki. Materiał wideo parodiuje trailer gry Death Stranding i wiele wskazuje na to, że został przygotowany przez psychofana Hideo Kojimy.

Zwiastun Just Die Already parodiuje Death Stranding - ilustracja #1
Tak mogłoby wyglądać Death Stranding, gdyby Hideo Kojima nie wykorzystał technologii Decima.

Gra Just Die Already, czyli szalona zręcznościówka, w której gracze wcielają się w staruszków walczących o miejsce w luksusowym domu opieki, doczekała się nowego zwiastuna. Materiał wideo rozpoczyna się od skierowanej do Hideo Kojimy prośby o odblokowanie numeru telefonu; jak się okazuje niedługo później – nie bez powodu. Trailer w oczywisty sposób parodiuje bowiem pierwszy film promujący Death Stranding – dość powiedzieć, że koncentruje się na nagim człowieku, który budzi się na plaży w otoczeniu martwych zwierząt i zniszczenia.

Jeśli zaintrygowała Was wiadomość, od której rozpoczyna się powyższe wideo, powinniście rzucić okiem na wieńczącą go planszę. Studio DoubleMoose również tam zwraca się do Kojimy, między innymi przekonując go, że jest „naprawdę spoko gościem”. Czas pokaże, czy Hideo Kojima postanowi odpowiedzieć na te wiadomości... Kto wie, może właśnie jesteśmy świadkami narodzin wielkiej przyjaźni, która w przyszłości doprowadzi do powstania prawdziwych arcydzieł?

Tymczasem warto jeszcze przypomnieć, że Just Die Already trafi na platformę Steam latem bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa studia DoubleMoose
  2. Just Die Already w serwisie Steam