Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2021, 16:18

No Man's Sky skończyło pięć lat; twórcy świętują i zapowiadają kolejną aktualizację

Hello Games postanowiło uczcić piąte urodziny No Man's Sky specjalnym filmem prezentującym ewolucję gry. Przy okazji zapowiedziano także kolejną aktualizację.

W SKRÓCIE:
  • Hello Games świętuje piąte urodziny No Man's Sky.
  • Założyciel studia podziękował graczom za lata wsparcia oraz wspomniał najważniejsze momenty w historii produkcji.
  • Zapowiedział przy tym kolejną aktualizację o nazwie Frontiers.

Od premiery No Man's Sky minęło już pięć lat. Choć moment ten był trudny dla twórców, nie poddali się oni i dalej rozwijali grę, która z czasem coraz bardziej przypominała ich pierwotną wizję. Kolejne aktualizacje znacznie rozbudowywały produkcję, wprowadzając do niej brakujące elementy. Teraz nadszedł za to moment, w którym deweloperzy postanowili uczcić piąte urodziny swojego dzieła i zaprezentować film, który ukazuje drogę, jaką przebyło.

Założyciel Hello Games, Sean Murray, zamieścił również wpis na stronie PlayStation.Blog. Wyznał w nim, że trudno mu uwierzyć, jak długą drogę przeszło No Man's Sky. Szczególną uwagę zwrócił przy tym na kilka kluczowych aktualizacji, które w radykalny sposób wpłynęły na wygląd gry. Za tego rodzaju kamienie milowe uważa update’y Foundations, Next oraz Beyond. Wyjątkowe znaczenie przypisuje drugiemu z wymienionych, ponieważ jego publikacja miała być punktem zwrotnym w rozwoju gry. Dla Murraya sprawiało to wręcz wrażenie ponownej premiery No Man's Sky.

Oprócz tego podziękował on wszystkim fanom, którzy towarzyszyli Hello Games podczas wędrówki, jaką przebyła gra studia. Zachęcił ich przy tym, by dalej śledzili rozwój produkcji, ponieważ niedługo otrzyma ona kolejną aktualizację. Ta nosić będzie nazwę Frontiers i wprowadzi do tytułu elementy, które od dłuższego czasu chodziły po głowie twórcom. Niestety nie zdradził na jej temat nic więcej. Pozostaje więc jedynie czekać na premierę.