Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2021, 00:26

Nowy trailer Niezwyciężonego - polskiej gry na podstawie powieści Lema

Podczas gali Golden Joystick Awards 2021 został zaprezentowany nowy trailer gry Niezwyciężony, bazującej na powieści Stanisława Lema.

Po krótkim teaserze zaprezentowanym w połowie października doczekaliśmy się trailera gry Niezwyciężony (ang. The Invincible), czyli retrofuturystycznej przygodówki FPP bazującej na powieści Stanisława Lema o tym samym tytule. Został on zaprezentowany podczas odbywającej się dziś w nocy gali Golden Joystick Awards 2021. Możecie obejrzeć go poniżej.

Tworzona przez debiutujące rodzime studio Starward Industries produkcja zmierza na PC, PS5 i XSX|S i ma zaoferować nieliniową fabułę, której przebieg będzie determinowany decyzjami gracza. Warta uwagi wydaje się również inspirowana stylistyką okresu Zimnej Wojny oprawa graficzna.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej