Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2018, 12:34

autor: aadamus

Niebawem rusza kolejny darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online

Bethesda po raz kolejny postanowiła udostępnić za darmo The Elder Scrolls Online. Każdy zainteresowany produkcją będzie miał okazję przetestować ją od 6 do 11 grudnia na PC, PS4 i XOne.

Bethesda ogłosiła kolejny darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online. W ramach akcji oprócz podstawowej wersji gry dostępna będzie również zawartość dodatku Morrowind. Od 6 do 11 grudnia gra będzie dostępna do pobrania za darmo na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Darmowość ta dla zainteresowanych konsolową wersją jest jednak dosć iluzoryczna. Do skorzystania z promocji jest bowiem wymagane posiadanie aktywnego abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Po raz trzeci w tym roku gracze mogą spędzić tydzień z The Elder Scrolls Online za darmo. - Niebawem rusza kolejny darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2018-12-05
Po raz trzeci w tym roku gracze mogą spędzić tydzień z The Elder Scrolls Online za darmo.

Podczas trwania darmowego tygodnia będzie można sprawdzić, co oferuje nie tylko świat podstawowego The Elder Scrolls Online, ale także wyspa Vvardenfell, która została dodana do gry w ramach dodatku Morrowind. Również gracze posiadający tylko podstawową wersję gry będą mogli zapoznać się z zawartoscią DLC.

Uzyskanie dostępu do gry będzie wymagało skorzystania ze specjalnej strony internetowej. Tam każdy zainteresowany będzie mógł pobrać The Elder Scrolls Online na wskazaną przez siebie platformę. Następnie będzie mógł utworzyć swoje własne konto. W ramach bonusu każde konto utworzone w ramach darmowego tygodnia otrzyma 500 koron, które można wydać w wewnętrznym sklepie gry choćby na wyjątkowy ekwipunek. Dodatkowo wszystkie postępy zostaną zachowane, co oznacza, że jeśli ktoś zdecyduje się na zakup gry po upływie darmowego tygodnia, będzie mógł kontynuować rozpoczętą rozgrywkę.

The Elder Scrolls Online to MMORPG osadzone w świecie Tamriel. Gra początkowo została wydana na PC, jednak z czasem doczekała się także konwersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra na przestrzeni czterech lat od wydania otrzymała trzynaście dodatków, ostatni z nich – Murkmire, ukazał się 22 października 2018 roku na PC oraz dwa tygodnie później na PlayStation 4 i Xboksa One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited