Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 00:00

autor: Entelarmer

NHL 17 z trybem World Cup

Firma Electronic Arts opublikowała kolejny zwiastun gry NHL 17. W tegorocznej edycji hokejowego cyklu gracze otrzymają tryb World Cup, pozwalający na poprowadzenie jednej z ośmiu drużyn w rywalizacji o tytuł mistrza świata.

W ramach trwających targów gamescom 2016 studia oraz wydawcy prezentują liczne materiały z nadchodzących gier, ale nie wszyscy decydują się na ujawnienie bardziej szczegółowych informacji na temat wszystkich swoich produkcji. Widać to na przykładzie firmy Electronic Arts, która z jednej strony podała całkiem sporo konkretów z Titanfall 2, z drugiej zaś zaledwie przypomniała o NHL 17 – tegorocznej odsłonie jednej z wielu serii sportowych EA Sports, poświęconej hokejowi. Wydawca zaprezentował nowy zwiastun gry, który ujawnił wprowadzenie oficjalnego trybu Pucharu Świata (World Cup) w siedemnastce. Wiadomość tę trudno uznać za niespodziewaną – w końcu tytuł zadebiutuje 13 września na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, a więc cztery dni przed rozpoczęciem tegorocznego (a zarazem pierwszego od 2004 roku i trzeciego w ogóle) World Cup w Toronto. W grze – rzecz jasna – znajdziemy wszystkie osiem drużyn, które od 17 września będą rywalizować o tytuł mistrzowski.

Władimir Tarasienko zwyciężył w głosowaniu na gwiazdę na okładce tegorocznej odsłony cyklu NHL. - NHL 17 z trybem World Cup - wiadomość - 2016-08-17
Władimir Tarasienko zwyciężył w głosowaniu na gwiazdę na okładce tegorocznej odsłony cyklu NHL.

To w zasadzie wszystkie nowe informacje związane z NHL 17, jednak wspomnimy jeszcze o akcji związanej z programem NHL Rewards. Gracze posiadający konta EA mogą za darmo uzyskać nagrody związane z NHL, przy czym główną nagrodą jest wycieczka do Toronto dla dwóch osób na zawody Pucharu Świata. Aby wziąć udział w losowaniu, należy zarejestrować się w NHL Rewards do 2 września do godziny 8:59 czasu polskiego. Więcej o programie możecie przeczytać na oficjalnej stronie Electronic Arts.