Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2020, 15:55

NFS: Hot Pursuit Remastered na szeregu gameplayów

W ostatnich godzinach w sieci pojawiło się mnóstwo gameplayów z remastera Need for Speed: Hot Pursuit. Odświeżona wersja produkcji z 2010 roku zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 6 listopada (a na Nintendo Switch 13 listopada).

Wczoraj firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, czyli przygotowywaną przez studio Stellar Entertainment (Burnout Paradise Remastered) odświeżoną wersję wydanej pierwotnie w 2010 roku odsłony kultowego cyklu zręcznościowych gier wyścigowych. Potwierdziła ona tym samym spekulacje krążące po sieci od pewnego czasu. Lecz jak ten tytuł tak naprawdę sprawuje się w akcji? Pewien przedsmak tego mogą dawać pierwsze gameplaye z niego, które w ostatnich godzinach pojawiły się w sieci. Zostały one nagrane przez osoby i serwisy, które otrzymały już dostęp do tytułu.

Ponadto na kanale CROWNED pojawiło się porównanie graficzne Need for Speed: Hot Pursuit z 2010 roku i jego zremasterowanej wersji. Czy dużo się zmieniło? Możecie to zobaczyć poniżej.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 6 listopada tego roku. Tydzień później trafi również na Nintendo Switch. W tytule znajdziemy chociażby funkcję cross-play, dzięki której osoby z różnych platform będą mogły bawić się między sobą, system Autolog pozwalający na asynchroniczną rywalizację między znajomymi czy tzw. Edytor winyli dający opcję upiększania swojego samochodu własnymi naklejkami. Więcej szczegółów na temat tego ostatniego znajdziecie w tym miejscu.

NFS: Hot Pursuit Remastered na szeregu gameplayów - ilustracja #1
Remaster Need for Speed: Hot Pursuit zadebiutuje na rynku równo za miesiąc.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na PC, to w tym miejscu znajdziecie jego oficjalne wymagania sprzętowe. Natomiast klikając na ten link, przeniesiecie się do wiadomości, gdzie wymienione zostały samochody, które pojawią się w tytule.

  1. Seria Need for Speed – oficjalna strona
  2. Need for Speed: Hot Pursuit - recenzja gry
  3. Need for Speed: Hot Pursuit - poradnik do gry