Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 listopada 2015, 14:21

autor: Góral

Newsroom GRYOnline.pl na Facebooku

Wystartowaliśmy na Facebooku z profilem Newsroom GRYOnline.pl, na którym będziemy publikować głównie wiadomości ze świata gier, ale nie zabraknie także rozmaitych ciekawostek i nie tylko.

Newsroom GRYOnLine.pl zajechał na „fejsa”. - Newsroom GRYOnLine.pl na Facebooku - wiadomość - 2015-11-09
Newsroom GRYOnLine.pl zajechał na fejsa.

W serwisie społecznościowym Facebook wystartowaliśmy z profilem naszego newsroomu, czyli jednego z najpopularniejszych działów GRYOnLine.pl. Na rzeczonym koncie - co raczej nie jest wielką niespodzianką - będziemy, a raczej już publikujemy sporą cześć wiadomości zamieszczanych w newsroomie. Oczywiście to nie wszystko, gdyż mamy zamiar umieszczać tam również rozmaite ciekawostki ze świata gier (i nie tylko), materiały wideo, komiksy współpracujących z nami twórców itd. W związku z tym zachęcamy serdecznie do polubienia naszego nowego profilu, a przy okazji przypominamy, że odpowiednie konta na fejsie ma także strona-matka oraz tvgry.pl. Jeżeli więc nie śledzicie jeszcze działów naszych kolegów, to może warto zacząć to robić od dziś?

Newsroom GRYOnLine.pl na Facebooku - ilustracja #2

Newsroom GRYOnLine.pl to integralna część serwisu GRYOnLine.pl – jednej z najstarszych i największych polskich witryn przeznaczonych dla miłośników elektronicznej rozrywki. Oprócz GRYOnLine.pl, w skład firmy GRY-OnLine Spółka Akcyjna wchodzi także tvgry.pl, Gameplay.pl czy też anglojęzyczne Gamepressure.com. Od maja 2011 roku GRY-OnLine S.A. jest częścią NFI Empik Media & Fashion S.A.