Sony PlayStation 2 Najnowsze wiadomości (203)

Problemy z uruchomieniem karty sieciowej w nowym PlayStation2

Od około tygodnia na polskim rynku można nabyć nową „płaską” i udoskonaloną wersję konsoli PS2. Jedną z jej głównych premierowych cech jest wbudowana karta sieciowa pozwalająca na rozgrywkę online. Jak się okazuje, osoby które zakupiły ten model PS2 napotkały na pewien problem z wykorzystaniem tejże sieciówki. W tej wiadomości opiszę i wyjaśnię całą sprawę.

Przemysław Bartula

10 listopada 2004 14:56

Problemy z uruchomieniem karty sieciowej w nowym PlayStation2

Crash 'N' Burn w "złocie"

Brytyjski koncern wydawniczy Eidos Interactive poinformował, że najnowsza produkcja studia Climax, dynamiczna gra wyścigowa Cash 'N' Burn uzyskała „złoty” status. Najogólniej mówiąc oznacza to, że proces produkcyjny został pomyślnie zakończony, a płyta-matka z finalną wersją programu obecnie zostaje wielokrotnie powielana.

Włodarczak Adam

10 listopada 2004 13:51

Crash 'N' Burn w "złocie"

Czwarta część Carmageddon niczym telewizyjny show?

Cisza panowała w temacie czwartej części Carmageddon od 11 marca bieżącego roku, kiedy przedstawiliśmy Wam ostatnią wiadomość w tej materii. Świeżych i interesujących informacji nt. kolejnej odsłony samochodowej apokalipsy dostarczyła baza danych Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych, podobnie zresztą jak swego czasu w kontekście cyklu GTA (vide news z 10 stycznia 2004).

Radosław Grabowski

10 listopada 2004 13:42

Czwarta część Carmageddon niczym telewizyjny show?

Grand Theft Auto: San Andreas - kura znosząca złote jajka

Nowe, można już powiedzieć że wielkie dziecko programistów Rockstar Games, Grand Theft Auto: San Andreas okazało się prawdziwą kurą, znoszącą złote jajka. Informowaliśmy już dwukrotnie o rekordowej sprzedaży tego tytułu, a dziś mamy dla Was kolejne świeże nowinki w tym temacie.

Włodarczak Adam

10 listopada 2004 12:50

Grand Theft Auto: San Andreas - kura znosząca złote jajka

Sklepy w Resident Evil 4

Japoński magazyn Famitsu znowu opublikował ciekawe informacje - tym razem na temat gry Resident Evil 4. Wygląda na to, że nasz dzielny bohater - Leon S. Kennedy będzie się mógł nieźle uzbroić, a to za sprawą dealerów broni, od których zakupi nieco tych „śmiercionośnych zabawek”.

Paweł Michalak

10 listopada 2004 12:36

Sklepy w Resident Evil 4

Gra Lemony Snicket rozpoczyna Serię Niefortunnych Zdarzeń w Ameryce Północnej

Korporacja Activision podała informacje prasową, w której donosi, że nowa trójwymiarowa platformówka studia Amaze stanowiąca adaptację kinowego filmu pod tym samym tytułem wylądowała na półkach sklepowych.

Andrzej Klimczuk

10 listopada 2004 12:23

Gra Lemony Snicket rozpoczyna Serię Niefortunnych Zdarzeń w Ameryce Północnej

Wystartowała sprzedaż gry Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Korzenie marki Ghost in the Shell sięgają pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy to światło dzienne ujrzał film anime (obecnie kinomani zachwycają się już jego sequelem o podtytule Innocence). Natomiast na kanwie serialu Ghost in the Shell: Stand Alone Complex powstała gra, debiutująca właśnie komercyjnie dzięki firmie Cavia i korporacji Bandai.

Radosław Grabowski

10 listopada 2004 12:20

Wystartowała sprzedaż gry Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Limitowana edycja „Gran Turismo 4” od firmy Nike

Japonia, jak żaden inny kraj jest bardzo otwarta na różne, czasem bardzo egzotyczne formy promocji wszelkich produktów. Żeby dobrze sprzedać tam produkt firmy odpowiedzialne za promocję wznoszą się na wyżyny swoich możliwości tworząc bardzo często niespotykanie nigdzie indziej kampanie. Jest to zjawisko charakterystyczne dla każdego atrakcyjnego produktu. A jeśli zapytalibyśmy, jaka nadchodząca gra na PlayStation 2 najbardziej zasługuje na miano takiego właśnie produktu, większość graczy zapewne wymieniłaby najnowszą odsłonę serii „Gran Turismo”.

Marcin Cisowski

10 listopada 2004 11:03

Limitowana edycja „Gran Turismo 4” od firmy Nike

Nowe informacje o postaciach w Devil May Cry 3

Znane wszystkim japońskie pismo Famistu opublikowało nowe wiadomości na temat dodatkowych postaci w grze Devil May Cry 3.

Paweł Michalak

10 listopada 2004 09:41

Nowe informacje o postaciach w Devil May Cry 3

Alone in the Dark trafi do kin już w styczniu 2005

Filmowa adaptacja kultowej już serii gier komputerowych ma swojego dystrybutora. Niestety pierwsze recenzje tego "dzieła" potwierdzają nasze najgorsze przeczucia.

Andrzej Klimczuk

10 listopada 2004 07:20

Alone in the Dark trafi do kin już w styczniu 2005

The Billboard Digital Entertainment Awards rozdane

W ostatnich dniach, dokładnie 5 listopada, w Los Angeles rozdano prestiżowe nagrody „The Billboard Digital Entertainment Awards”. Przyznawane są one firmom z branży ogólnie pojętej rozrywki (film i telewizja, muzyka oraz gry). W kategorii „Najlepsza gra na PC/konsole” zwyciężyła produkcja koreańskiego koncernu NCSoft, pt. City of Heroes.

Włodarczak Adam

9 listopada 2004 19:33

The Billboard Digital Entertainment Awards rozdane

Capcom dementuje: Resident Evil 4 nie dla posiadaczy Xboxa

Dwa dni temu mieliśmy przyjemność zakomunikować Szanownych Czytelników o wieści bardzo pozytywnej. Jak sugerowały zagraniczne serwisy branżowe, najnowszy survival horror koncernu Capcom, Resident Evil 4 poza konsolą Nintendo GameCube oraz Sony Playstation 2 ukazać miał się również na Xboxa. Dziś jednak informacje tę oficjalnie zdementowano.

Włodarczak Adam

9 listopada 2004 18:35

Capcom dementuje: Resident Evil 4 nie dla posiadaczy Xboxa

EA przenosi fanów do Śródziemia w fabularnej grze Władca Pierścieni: Trzecia Era

Na półki sklepowe trafia epicka przygoda, dzięki której gracze mają swobodny wybór drogi przez wydarzenia z filmowej trylogii studia New Line Cinema

Electronic Arts Polska Press Release

9 listopada 2004 11:35

EA przenosi fanów do Śródziemia w fabularnej grze Władca Pierścieni: Trzecia Era

Warren Spector opuszcza Ion Storm

Warren Spector to, używając modnego ostatnio określenia, ikona branży elektronicznej rozrywki. Jego nazwisko pojawiało się w parze ze znakomitymi grami - Ultima, System Shock, Deus Ex czy wreszcie Thief, to tylko niektóre tytuły, przy których tworzeniu w różnym stopniu zaangażowania i na różnych stanowiskach brał udział. Plotki, które pojawiały się już od kilku miesięcy, potwierdziły się.

Maciej Myrcha

9 listopada 2004 09:39

Warren Spector opuszcza Ion Storm

Need for Speed: Underground 2 osiągnął status "gold"

Mimo, że za oknem pogoda ulega ciągłemu pogorszeniu, w świecie gier komputerowych zbliża się wyjątkowo gorący okres. Coraz więcej potencjalnych hitów trafia do tłoczni, aby już wkrótce zagościć na półkach sklepowych. Nie inaczej jest z Need for Speed: Underground 2, który od wczoraj może pochwalić się „złotym” statusem.

Krystian Smoszna

9 listopada 2004 08:08

Need for Speed: Underground 2 osiągnął status "gold"

Monica Bellucci i zespół Godsmack w Prince of Persia: Warrior Within

Im bliżej premiery najnowszej odsłony serii Prince of Persia, tym coraz ciekawsze informacje docierają do nas z obozu UbiSoft. W opublikowanym wczoraj oficjalnym oświadczeniu prasowym ujawniono, że do jednej z ról zaangażowano słynną modelkę i aktorkę – Monikę Bellucci a na soundtracku znajdą się dwa utwory metalowej grupy Godsmack.

Krystian Smoszna

9 listopada 2004 07:32

Monica Bellucci i zespół Godsmack w Prince of Persia: Warrior Within

Pierwszy zwiastun elektronicznej adaptacji „Zemsty Sithów”

LucasArts, na oficjalnej stronie internetowej gry, bazującej na fabule trzeciego epizodu Gwiezdnej Sagi, zamieścił pierwszy zwiastun prezentujący kilka ujęć z gry.

Marcin Cisowski

8 listopada 2004 18:49

Pierwszy zwiastun elektronicznej adaptacji „Zemsty Sithów”

Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS

Jeszcze kilka tygodni temu mało prawdopodobne było, że SVC Chaos kiedykolwiek pojawi się na Starym Kontynencie. Na szczęście, niespełna dwa dni temu Ignition Entertainment oficjalnie oświadczył, że produkt wyląduje także na półkach europejskich sklepów.

Paweł Bieliński

8 listopada 2004 09:07

Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS

Galaktyczne Podboje we wrocławskim Media Markt – relacja na gorąco

Kończący się właśnie weekend (6,7 listopad) minął we Wrocławskim Media Markt II w Centrum Handlowym Bielany Park przy Al. Karkonoskiej 85 pod szyldem „Galaktyczne Podboje”. Konkursy, pokaz gier z najnowszej oferty sklepu i promowanie figurkowej gry Warhamer 40.000 to główne atrakcje, jakie zaproponowali nam organizatorzy imprezy.

Daniel Sodkiewicz

7 listopada 2004 17:45

Galaktyczne Podboje we wrocławskim Media Markt – relacja na gorąco

Posiadacze konsoli Xbox również zagrają w Resident Evil 4

Koncern Capcom długo utrzymywał, że najnowszy survival horror, Resident Evil 4 ukaże się wyłącznie na konsole Nintendo GameCube. Jakiś czas temu zaanonsowano jednak wersję na Sony Playstation 2, a dziś do grona platform dołącza kolejna konsola – Microsoft Xbox.

Włodarczak Adam

7 listopada 2004 11:17

Posiadacze konsoli Xbox również zagrają w Resident Evil 4

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl