Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2013, 16:12

Neverwinter po polsku już od 27 czerwca

Przedstawiciele firmy Perfect World Entertainment, wydawcy gry Neverwinter, poinformowali dziś, że zapowiadana polska wersja tytułu zadebiutuje już 27 czerwca. Wiadomość przekazano m.in. za pośrednictwem Facebooka.

Polska wersja Neverwinter pojawi się 27 czerwca. - Neverwinter po polsku już od 27 czerwca - wiadomość - 2013-06-18
Polska wersja Neverwinter pojawi się 27 czerwca.

Na początku tego miesiąca poznaliśmy oficjalną datę premiery Neverwinter, którą zaplanowano na 20 czerwca. Dziś firma Perfect World Entertainment, wydawca gry, ujawniła, że polska wersja tytułu zadebiutuje niespełna tydzień później, tj. 27 czerwca.

Podczas przeprowadzonego ostatnio streamu z udziałem członków zespołu odpowiedzialnego za polską lokalizację Neverwinter dowiedzieliśmy się m.in., że produkcja jest już praktycznie na ukończeniu (wykonanych zostało 90% prac), oraz że nie zabraknie w niej dubbingu z udziałem profesjonalnych aktorów. Przekazano również, że wydawca nie planuje otworzenia osobnego serwera dedykowanego naszym rodakom, a udostępni jedynie opcję wyboru języka na pozostałych europejskich światach.

Choć rodzima edycja produkcji ma tymczasowo pozostawać w fazie otwartych beta-testów, nie powinno to w jakikolwiek wpływać na samą rozgrywkę – twórcy już dawno temu zapewnili, że wszystko, co osiągniemy i zdobędziemy w trakcie trwania ogólnodostępnych testów, pozostanie naszą własnością i nie zostanie usunięte po oficjalnej premierze.

Dobre wieści zostały przekazane przez przedstawicieli firmy Perfect World Entertainment za pośrednictwem oficjalnego fanpage’u polskiej wersji Neverwinter na Facebooku. Zainteresowanych zapraszamy na kolejny live stream z udziałem polskiego zespołu, który odbędzie się już dziś o godzinie 19:00 pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Neverwinter