Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2013, 11:22

autor: Góral

Neverwinter od dziś po polsku. Rozdajemy fanty do wykorzystania w grze

Z okazji premiery polskiej wersji gry Neverwinter, wspólnie z firmą Perfect World Europe, przygotowaliśmy dla Was małą promocję, w której za darmo możecie otrzymać... opaski na oko. Dla swoich wirtualnych postaci rzecz jasna.

Na dziś zaplanowana jest premiera polskiej wersji najnowszej gry MMORPG firmy Cryptic Studios - Neverwinter. Tytuł zadebiutował na rynku 20 czerwca, a za kilka godzin dostępny będzie również w naszym rodzimym języku.

Neverwinter od dziś po polsku. - Neverwinter od dziś po polsku. Rozdajemy fanty do wykorzystania w grze - wiadomość - 2013-06-27
Neverwinter od dziś po polsku.

Wydawca produkcji, firma Perfect World Europe, ogłosiła plan wydania polskiej wersji wyczekiwanej gry free-to-play pod koniec kwietnia bieżącego roku. Natomiast kilka dni temu poinformowano, że jej debiut nastąpi właśnie dzisiaj. Rodzimy klient Neverwinter zostanie udostępniony o godzinie 18.00. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kody na opaskę na oko dla swojego bohatera.

Aby otrzymać kod, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem naszego serwisu (z potwierdzonym adresem e-mail) i udać się w to miejsce. Gdy już tam będziecie należy wcisnąć wielki przycisk z hasłem „Chcę otrzymać kod!”, a następnie wprowadzić go tutaj. To tyle. Przedmiot pojawi się w inwentarzu postaci po odebraniu maila w grze (ikonka z kopertą).

Neverwinter to sieciowa gra RPG oparta na modelu biznesowym free-to-play. W maju mogliście przeczytać nasze wrażenia z otwartej bety. Wiktor Ziółkowski stwierdził wówczas, że:

Już na etapie otwartej bety Neverwinter spełnia większość pokładanych w nim nadziei. Podstawowym aspektom gry, takim jak grafika czy system walki, wiele brakuje do ideału, ale wszystkie elementy dają w sumie bardzo satysfakcjonują produkcję, która wciąga na długie godziny.

Produkcja nic nie kosztuje, więc zachęcam wszystkich do jej samodzielnego sprawdzenia. Natomiast w razie problemów odsyłam do naszego obszernego poradnika, zawierającego szereg cennych rad. Do zobaczenia na serwerach!