Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 stycznia 2022, 18:30

Netflix szykuje remake Domu z papieru; zobacz pierwszy zwiastun

Powstaje remake serialu Dom z papieru. Jego akcja rozegra się w Korei Południowej. Otrzymaliśmy już pierwszy trailer, a premiera na Netflixie ma nastąpić „wkrótce”.

Jeśli po opublikowanych 5 grudnia 2021 roku ostatnich odcinkach hiszpańskiego serialu Dom z papieru brakuje Wam napadów i związanej z nimi adrenaliny, to możliwe, że mam dla Was dobrą wiadomość. Otóż w Korei Południowej powstaje remake serii wymyślonej przez Alexa Pinę. Na razie dostaliśmy jedynie jego trailer i obietnicę, że premiera pierwszych epizodów odbędzie się „wkrótce” na Natflixie. Wspomniany zwiastun obejrzycie poniżej.

Wydaje się, że Money Heist: Korea — Joint Economic Area (tak brzmi pełny angielski tytuł owej produkcji) będzie swego rodzaju kalką oryginału, a co za tym idzie, opowie bardzo podobną historię – tyle że osadzoną w Korei Południowej. Zmieni się też, rzecz jasna, obsada. Nazwiska jej członków – a także odtwórców poszczególnych ról w pierwowzorze – które poznaliśmy do tej pory, znajdziecie w poniższej tabeli. To jak, czekacie?

Postać

Aktor(ka) występujący(a) w oryginale

Aktor(ka) występujący(a) w remake’u

Profesor

Álvaro Morte

Yoo Ji-Tae

Raquel Murillo / Seona Woojina

Itziar Ituno

Kim Yunjin

Tokio

Úrsula Corberó

Jun Jong-Seo

Berlin

Pedro Alonso

Park Hae-Soo

Rio

Miguel Herrán

Lee Hyun-Woo

Moskwa

Paco Tous

Lee Won-Jong

Denver

Jaime Lorente

Kim Ji-Hun

Nairobi

Alba Flores

Jang Yoon-Ju

Helsinki

Darko Peric

Kim Ji-Hoon

Oslo

Roberto Garcia

Lee Kyu-Ho