Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2021, 13:10

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 3-5 grudnia 2021 roku

Zobacz, co możesz obejrzeć w ten weekend na platformach streamingowych. Serwisy VoD dołączyły do swoich bibliotek produkcje z różnych gatunków, wśród których znalazły się western, sci-fi, komedia, kino akcji i dramaty.

W tym tygodniu na platformy VoD trafiły zróżnicowane produkcje, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Netflix dołączył do swojej biblioteki finałowe sezony dwóch produkcji – jednej o przestępcach przeprowadzających coraz zuchwalsze napady, a drugiej o rodzinie zagubionej w kosmosie – a także western z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Na HBO GO obejrzycie m.in. brytyjski serial o więziennym życiu oraz film oparty na popularnej serii gier. Z kolei Amazon Prime Video przygotował dla swoich subskrybentów serial komediowy o czwórce przyjaciółek pochodzących z Harlemu. Przekonajcie się, co nowego możecie obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 3-5 grudnia 2021 roku.

Dom z papieru: 2. połowa 5. części (La casa de papel) – Netflix

 1. Co to: finałowe odcinki hiszpańskiego hitu Netflixa o przestępcach działających pod wodzą Profesora
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 grudnia
 3. Rok premiery: 2017

Wygląda na to, że w finałowych odcinkach serialu zespół pod wodzą Profesora czeka walka o przetrwanie. Gdy widzieliśmy ich po raz ostatni, zostali uwięzieni w Banku Hiszpanii i walczyli przeciwko armii, którą wysłał Luis Tamayo, aby zakończyć ich misję. W ostatnich scenach pierwszej połowy piątej części sytuacja gangu nie przedstawiała się najlepiej. Profesor stał się ich ostatnią nadzieją, ale najpierw musi zająć się inną pilną sprawą związaną z Alicią. Twórca serii obiecał, że w drugiej części ostatniego sezonu bardziej skupią się na emocjach bohaterów – ma to być sentymentalna podróż, prowadząca do pożegnania.

 1. Dom z papieru obejrzysz na Netflixie
 2. Dowiedz się więcej o Domie z papieru

Czas (Time) – HBO GO

 1. Co to: trzymająca w napięciu historia o karze, zasadach i niemożliwie trudnych wyborach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Emocjonalny i drastyczny obraz życia w brytyjskim więzieniu. Marka Cobdena (Sean Bean) zżera poczucie winy po przypadkowym zabiciu niewinnego mężczyzny. Po zaakceptowaniu czteroletniego wyroku, oddzielony od rodziny spotyka Erica McNally, troskliwego funkcjonariusza więziennego, który stara się chronić swoich podopiecznych. Jednakże kiedy jeden z najniebezpieczniejszych więźniów rozpoznaje jego słabość, Eric staje przed trudnym wyborem między zasadami a rodziną. Historia o winie i przebaczeniu, karze i pokucie. Zarówno Mark, jak i Eric są więźniami swojej przeszłości i niepewni przyszłości, jaka ich czeka.

 1. Czas obejrzysz na HBO GO

Zagubieni w kosmosie: 3. sezon (Lost in Space) – Netflix

 1. Co to: końcówka kosmicznych przygód rodziny Robinsonów, którzy wspólnie muszą stawić czoła inwazji robotów
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 grudnia
 3. Rok premiery: 2018

W trzecim, a zarazem ostatnim sezonie stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, przez co Robinsonowie muszą wykazać się nieziemskim instynktem przetrwania, połączyć siły i uchronić Alfa Centauri od inwazji robotów. W finałowym sezonie produkcji występują Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

 1. Zagubionych w kosmosie obejrzysz na Netflixie
 2. Dowiedz się więcej o Zagubionych w kosmosie

Mortal Kombat – HBO GO

 1. Co to: film oparty o serię gier o tym samym tytule, będący rebootem cyklu filmów Mortal Kombat
 2. Od kiedy dostępna na platformie: 3 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Widowiskowy film oparty na popularnej grze wideo. Opowiada historię zawodnika MMA Cole’a Younga, który nic nie wie o swoim pochodzeniu ani o tym, dlaczego ściga go Sub-Zero, wyborowy wojownik cesarza Shang Tsunga. Po tym, jak szukając pomocy trafia do świątyni lorda Raidena, Cole rozpoczyna trening pod okiem doświadczonych wojowników, przygotowując się do walki z wrogami z Zaświatów, do której ma stanąć wraz z najlepszymi wojownikami na Ziemi. Ale czy Cole znajdzie w sobie wystarczającą siłę, by odblokować swoje arkana – ogromną moc drzemiącą w jego duszy – na czas i ocali nie tylko swoją rodzinę, ale też raz na zawsze powstrzyma Zaświaty?

 1. Mortal Kombat obejrzysz na HBO GO
 2. Dowiedz się więcej o Mortal Kombat

Harlem – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial o grupie dziewczyn z Harlemu, które starają się nawigować między swoimi karierami, życiem uczuciowym i spełnianiem marzeń
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Serial komediowy o czwórce stylowych i ambitnych dziewczyn z Harlemu w Nowym Jorku: popularnej profesor antropologii, która stara się odnaleźć czas na życie uczuciowe, odnoszącej sukcesy twórczyni queerowej aplikacji randkowej, która nieustannie umawia się z kimś innym, pewnej siebie i pełnej życia piosenkarce oraz projektantce mody będącej beznadziejną romantyczką. Razem wkraczają na następny poziom w swoich karierach, związkach i wielkich marzeniach.

 1. Harlem obejrzysz na Amazon Prime Video

Psie pazury (The Power of the Dog) – Netflix

 1. Co to: western z gwiazdorską obsadą oparty o powieść z 1967 roku o tym samym tytule napisaną przez Thomasa Savage’a
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Charyzmatyczny ranczer Phil Burbank budzi strach w otaczających go ludziach. Kiedy jego brat przyprowadza do domu nowo poślubioną żonę oraz jej syna, Phil zaczyna się nad nimi znęcać, kontynuując to dopóki sam nie zaczyna rozumieć, czym jest miłość. W głównych rolach występują Benedict Cumberbatch, Jesse Plemons, Kirsten Dunst oraz Kodi Smit-McPhee.

 1. Psie pazury obejrzysz na Netflixie
 2. Dowiedz się więcej o filmie Psie pazury

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.