Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 listopada 2020, 16:14

autor: qjin

Netflix oddaje magię świąt w nowym zwiastunie Wiedźmina

W oczekiwaniu na drugi sezon Wiedźmina Netflix nie zatrzymuje promocji serialu o Geralcie z Rivii. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia udostępniono zwiastun doprawiony świątecznymi elementami.

Serial Wiedźmin okazał się dla Netfliksa sporym sukcesem i nie przestaje być reklamowany przez streamingowego giganta. Nie omieszkał on skorzystać z okazji i opublikował trailer „uatrakcyjniony” rozmaitymi świątecznymi dekoracjami, padającym śniegiem i nastrojowym utworem muzycznym. Sami oceńcie efekt, ale – uwaga, spoiler – nie spodziewajcie się fajerwerków:

Świąteczny zwiastun netfliksowego Wiedźmina składa się główne ze scen z pierwszego sezonu. Wprawne oko fanów dostrzegło w nim jednak ujęcie z żołnierzem Nilfgaardu pochodzące prawdopodobnie z drugiej serii (mimo starej, mającej doczekać się „upgrade’u” zbroi), nad którą prace wydłużają się przez koronawirusa i związane z nim wstrzymywanie produkcji.

Wiedźmin jest dostępny wyłącznie na platformie Netflix od 20 grudnia 2019 roku. 2. sezon prawdopodobnie zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku, ale data premiery nie została jeszcze ujawniona. Trzeba mieć na uwadze, że ze względu na pandemię koronawirusa może dojść do obsuwy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.