Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 listopada 2020, 16:14

autor: qjin

Netflix oddaje magię świąt w nowym zwiastunie Wiedźmina

W oczekiwaniu na drugi sezon Wiedźmina Netflix nie zatrzymuje promocji serialu o Geralcie z Rivii. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia udostępniono zwiastun doprawiony świątecznymi elementami.

Serial Wiedźmin okazał się dla Netfliksa sporym sukcesem i nie przestaje być reklamowany przez streamingowego giganta. Nie omieszkał on skorzystać z okazji i opublikował trailer „uatrakcyjniony” rozmaitymi świątecznymi dekoracjami, padającym śniegiem i nastrojowym utworem muzycznym. Sami oceńcie efekt, ale – uwaga, spoiler – nie spodziewajcie się fajerwerków:

Świąteczny zwiastun netfliksowego Wiedźmina składa się główne ze scen z pierwszego sezonu. Wprawne oko fanów dostrzegło w nim jednak ujęcie z żołnierzem Nilfgaardu pochodzące prawdopodobnie z drugiej serii (mimo starej, mającej doczekać się „upgrade’u” zbroi), nad którą prace wydłużają się przez koronawirusa i związane z nim wstrzymywanie produkcji.

Wiedźmin jest dostępny wyłącznie na platformie Netflix od 20 grudnia 2019 roku. 2. sezon prawdopodobnie zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku, ale data premiery nie została jeszcze ujawniona. Trzeba mieć na uwadze, że ze względu na pandemię koronawirusa może dojść do obsuwy.