Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2015, 20:05

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Need for Speed – zobacz screeny prezentujące dostępne pojazdy

W sieci pojawiła się spora liczba efektownych screenów z nowej odsłony serii Need for Speed. Na grafikach opublikowanych za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry zainteresowani mogą zobaczyć wszystkie ujawnione do tej pory pojazdy, które pojawią się we właściwej rozgrywce.

Kilka dni temu twórcy nowej odsłony serii Need for Speed podzielili się ze światem interesującymi szczegółami dotyczącymi między innymi płynności rozgrywki na konsolach, dodatków DLC czy mikrotransakcji, które pojawią się we wspomnianym tytule. Tym razem spieszymy poinformować, że za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry deweloperzy opublikowali paczkę efektownych screenów, dzięki którym zainteresowani mogą bliżej przyjrzeć się wszystkim do tej pory ujawnionym pojazdom zaimplementowanym we właściwej rozgrywce.

Ogólnie rzecz ujmując, na screenach pokazano 26 zróżnicowanych samochodów. Wśród nich znajdzie się na przykład Dodge SRT Viper, Mercedes-AMG, Porshe 911 Carrera S, Lotus Exige S, Lamborghini Aventador LP 700-4, BMW M4 czy Ford Mustang GT. Przypomnijmy, że wszystkie autka zostaną udostępnione graczom od razu po rozpoczęciu zabawy. Czynnikiem, który zdecyduje o możliwości zasiąścia za ich kółkiem, będzie po prostu ilość gotówki zgromadzonej w naszym wirtualnym portfelu. Warto dodać, że to jeszcze nie pełna lista samochodów. Nieoficjalnie mówi się, że w grze pojawi się ponad 30 pojazdów.

Poniżej znajdziecie kilka wybranych grafik. Resztę umieściliśmy w naszej galerii.

Need for Speed – zobacz screeny prezentujące wszystkie dostępne pojazdy - ilustracja #2
Need for Speed – zobacz screeny prezentujące wszystkie dostępne pojazdy - ilustracja #3
Need for Speed – zobacz screeny prezentujące wszystkie dostępne pojazdy - ilustracja #4
Need for Speed – zobacz screeny prezentujące wszystkie dostępne pojazdy - ilustracja #5

Need for Speed zadebiutuje na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 na początku listopada bieżącego roku. Z kolei osoby wyposażone w komputery PC będą musiały poczekać na omawianą produkcję zdecydowanie dłużej, bo aż do wiosny 2016 roku. Najnowsza produkcja studia Ghost Games to, zgodnie z licznymi zapowiedziami, twór mogący pochwalić się tymi elementami rozgrywki, które na przestrzeni ostatnich lat fani cyklu pokochali najbardziej. W czasie zabawy gracze otrzymają więc między innymi możliwość wielopłaszczyznowej modyfikacji posiadanych pojazdów, wciągający wątek fabularny czy miejską kulturę motoryzacyjną opartą na widowiskowych, nocnych wyścigach.